Facebook Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

social_facebookFacebook kullanmayan kalmadı. Yeni okumayı öğrenen miniklerden tutun yaşı elliyi geçmiş bilgisayardan bihaber insanların bile facebook hesabı bulunuyor.

Hepimiz Facebook hesabımızda  arkadaşlarımızı ve akrabalarımızı ekliyor bağlantı kuruyoruz. Bir bakıma hayatımızın fotoğrafını oluşturmuş oluyoruz. Çocukluk, ilkokul, lise, üniversite, iş ve diğer arkadaşlarımız, akrabalarımızda olmak üzere bizi tanıyan herkesin bir listesini çıkarmış oluyoruz. Bununla birlikte doğum tarihimiz, erişim bilgilerimiz, işimiz, nerelerde okuduğumuz gibi kişisel bilgilerimizi yazıyoruz. Bu bilgiler kötü amaçlı kullanım için yeterlidir. Bu nedenle facebook gizlilik ayarlarımızı kontrol etmemiz gerekirse düzenlememiz gerekiyor.

İlk olarak Facebook‘un yeni değişikliği olan şu an vermediği ama ileride verebileceğini söylediği üçüncü şahıs uygulamalara veya reklam ağlarına adımızı veya resmimizi reklamlarında kullanma hakkı ile ilgili ayarlamayı yapalım.  Sağ üst köşedeki Hesap menüsünden Hesap Ayarlarına girelim. Üstteki Sekmelerden Facebook Reklamlarını seçiyoruz. Burada Üçüncü şahıslar tarafından gösterilen reklamlar başlığı altında Üçüncü şahıs reklam ayarlarını düzenle yazısına tıklıyoruz. Buna ileride izin verirsek, bilgilerimi şu kişilere gösterin yazısını sağındaki metin kutusunda sadece arkadaşlarım yazan yeri hiçkimse olarak değiştirelim.

 

Facebook’un genel gizlilik ayarlarını düzenleyelim. Bunun için yine Hesap menüsünden Gizlilik Ayarlarını açıyoruz.İlk başlık olan Facebook‘ta Bağlantı Kurma’nın altında Ayarları Göre giriyoruz.

Seni Facebook’ta arama, arayanların sizi Facebook arama sonuçlarında bulmasını sağlar. Bu ayar diğer ayarlarımızın gizli olması durumuna bağlı olarak Herkes olarak kalmasında sakınca yok ancak kendisini internette her arayanın bulmasını istemeyenler ayarı sadece arkadaşlarım olarak değiştirebilirler.
Sana arkadaşlık isteği gönderme: Her arayanın sizi arkadaş olarak eklemesini istemiyorsanız kişisel fikrim ve benim kullandığım ayar olan Arkadaşlarımın Arkadaşları seçeneğini kullanmanızdır. Herkes olarakta ayarlayabilirsiniz.
Sana mesaj gönderme: Arkadaşlık isteği göndermeyi herkes yapmadıyanız bunu herkes yapabilirsiniz.
Arkadaş listeni görme: Bu en önemli ayarlarınızdan biridir. İnternetteki herkesin sizin arkadaşlarınızı görmesi risk taşımaktadır. Örneğin yüz arkadaşınız var. Bunlardan birinin mutlaka duvarı açıktır. Sizin de arkadaşlarınız göründüğü için herhangi biri sizin arkadaşlarınıza tek tek bakarak duvarı açık olanları araştırıp sizinle ilgili bilgi bulma şansı bulunuyor. Bu nedenle bu ayarın sadece arkadaşlar olması sizin yararınıza olacaktır.

 

Eğitim ve iş bilgilerini görme: Bu bilgilerin internetteki herkesin görmesi gereksiz ve tehlikeli olabilmektedir. Sadece arkadaşlar en iyi seçenek.

Yaşadığın şehri ve memleketini görme: Önemli bilgilerden biride budur. Sadece arkadaşlar olmasını tavsiye ederim.
Beğendiklerini, aktivitelerini ve diğer bağlantılarını görme: Tanımadığımız kişilerin görmesine hiç gerek yok.
Gizlilik ayarlarındaki ikinci başlık Facebook‘ta Paylaşım ise durum, fotoğraflar ve gönderiler, profil resmi altındaki kutuda yazanlar ve sevdiği sözler, aile ve ilişkiler, doğum günü , dini inanç, yorumlar ve iletişim bilgileri gibi ayarları yapabildiğimiz bölümdür. Daha önceden herbirini tek tek yapabilidiğimiz ayarları Facebook kolaylaştırarak birkaç ana seçenek ile hepsini aynı anda ayarlamamızı sağladı. Sol tarafta Herkes seçeneğini seçtiğimizde bizi arayan herkes yukarıda bahsettiğimiz bilgilerin tamamını görme şansı olacaktır. Arkadaşlarımın arkadaşları ayarı ise eğer kalabalık bir arkadaş listemiz var ise tehlike potansiyeli olabilecek bir seçenektir. Üçüncü seçenek olan sadece arkadaşlarım seçeneği benim tavsiye ettiğim seçenektir. Birde Facebook‘un Tavsiye Edilen seçeneği bulunuyor ancak bu seçenek bazı bilgilerimizi herkes tarafından görülebilir yapıyor.

 

Facebook Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?” üzerine 295 düşünce

 1. Anonymous

  geçen gün listedeki herkesin telefonun görebiliyordum. siz siz olun önemli bilgilerinizi facebooka girmeyin çünkü her an herkes görebilir siz istediğiniz kadar gizleyin bilgilerininzi facebook kafası estimi hepsini acıyor

  Cevapla
  1. facebook

   evet yoksa başka türlü bu illetten kurtulamazsınız kesin istemediğiniz biri size mesaj atar ve yakalanırsınız sonra mecburen arkadaş ol işte geyik yap engllemeyle ugras onn için en baştan bütün güvenliği artırın kurutlun başka şansınız yok ben en yüksek düzeye ayarladım artık beni facebookta görene aşk olsun hehe kafamı dinliyorum umarım herkes böyle yaparda artık kimse kimseyi rahatsız etmez zaten arkadaş olacak adam telefonla arar konusur

   Cevapla
 2. Anonymous

  Ben soru cevaplamak istiyorum, fakat bunu sadece arkadaşlarım görsün, profilime giren herkes görmesin. Bunun bir çözümü var mı? Profilime giren herkes arkadaşım olmasa da bu sorulara verdiğim cevapları görüyor.

  Cevapla
 3. Anonymous

  benim arkadaşım bende ekli değil ve bir ortak arkadaşımız var ben o ortak olan arkadaşımı göremiyorum ve hatta o kişiyi engelleyip şikayet bile edemiyorum . bunu gizlilik ayarını nasıl yapmış olabilir bende yapabilirmiyim acaba

  Cevapla
 4. Anonymous

  Profil Bilgileri, profilinizde doldurduğunuz alanların görünürlüğünü ifade eder. İlgili her bir açılır menüden, her bir profil içeriği türünü kimlerin görebileceğini seçin. Herhangi bir içerik türü için “Özelleştir” seçeneğini seçerseniz, içeriği belirli arkadaşlarınızdan veya Arkadaş listelerinden gizleyebilirsiniz.
  İletişim Bilgileri, insanlar sizi arama sonuçlarında bulduklarında hangi seçeneklere sahip olduklarının (örn., sizi arkadaş olarak ekleyebilme veya size mesaj gönderebilme) yanı sıra, kimlerin iletişim bilgilerinizi görebileceğini ifade eder. İlgili her bir açılır menüden, her bir bilgi türünü kimlerin görebileceğini seçin. Herhangi bir bilgi için “Özelleştir” seçeneğini seçerseniz, içeriği belirli arkadaşlarınızdan veya Arkadaş Listeleri‘nden gizleyebilirsiniz.
  Uygulamalar ve İnternet Siteleri, Facebook uyumlu uygulamalar ve internet siteleri ile neler paylaştığınızı öğrenip kontrol edebileceğiniz yerdir.
  Arama gizliliği, herkese açık arama motorlarının yanı sıra Facebook aramasını kullanarak kimlerin Facebook profilinizi bulabileceğini ifade eder.
  Engellenenler Listesi, belirli kişilerin Facebook‘ta sizinle etkileşimde bulunmasını engellemenize olanak tanır. Birini engellemek için, “Kişi” alanına kişinin adını girmeniz yeterlidir. Arama sonuçları listesinden onu seçmeniz istenecektir. Bu listede aradığınız kişiyi bulamazsanız, bunun yerine “E-posta” alanına kişinin e-posta adresini girebilirsiniz.

  Cevapla
 5. Anonymous

  manitama msni yasaklamıştım sonra facebooku yasakladım ama yeter artık şimdide google plasmıdır ne zkimdir onu çıkarmışlar

  Cevapla
 6. Anonymous

  Artık Facebook’a eklemek isteyip de hayatınızın her türlü özel detayını görmesini istemediğiniz insanlara sadece istediğiniz kadarını gösterebileceksiniz. Çünkü uzun zamandır beklenen ve istenen detaylı gizlilik ayarları nihayet Facebook’taki yerini alıyor 40.000 Facebook beta test kullanıcısı altı farklı geçiş aracı deneyip görüş bildirecekler. Birkaç hafta içerisinde de yeni gizlilik ayarları test dönemini tamamlayıp herkesin kullanımına açılacak.

  Yeni gizlilik ayarları çok ama çok detaylı, her bir kişiye özel ayarlar atamak bile mümkün. Altı sayfa gizlilik seçeneği ve 40 ince ayar ile biraz göz korkutuyor. Ancak işi, aileyi, arkadaşları ve samimiyet derecesine göre bunları kendi içinde ayırabilmek için bu kadar çok ayar gerçekten gerekli. Neyse ki bu detayları ayarlayıp çeşitli gizlilik politikaları ve gruplar oluşturmak mümkün olacak. Peki bunlar neler? Profil detayları, fotoğraf galerileri, duvar yazıları, bağlantılar yani aklınıza ne gelirse var.

  Cevapla
  1. Anonymous

   babam adamlar hiç durmuyor nereye gidiyor bu face en sonunda nüfus kağıdımızda buradan çıkacak

   Cevapla
 7. Anonymous

  facebook yenileniyor beyler en sonunda kurtuluyoruz bu salak ekrandan yeni şekil güzel görünüyor

  Cevapla
   1. Basri

    bu tür soruları sormanız iin çok küçk olmanız gerekiyor. ama ben yine de yardımcı olayım. hakkımda kısmında düzenleye gelin oradan istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

    Cevapla
  1. Anonymous

   iştende kovulursun evdende karın seni bir yakalarsa kızlarla geyik yaptığını öttürür seni biliyorsun değilmi sen o ayarlara bi daha bak iyice kontrol et anladın sen 😉

   Cevapla
  1. Anonymous

   gizlilik ayarlarına gir orada bilgilerinden hangilerinin arkadaşların görmesini istiyorsan onun yanına tıkla ve sadece arkadaşlarım görsünün seç bu şekilde hesabını sadece arakdaşarın görür.

   Cevapla
  1. Anonymous

   kullanmayın kardeşim artık kul-lan-ma-yın anlamıyomusunuz kullanmayı bilmiyosanız kullanmayın arba kullananlarda ayynen böyle söylüyorum ama anlayan yok ki face kullanmak zaten dert facebook mühendisleri sürekli kafasına göre değişiklik yapıyor ne nerede bulamıyoruzz bi daha sürekli face değişikliklerini takip edecen ancak ozaman tastamam ayarları yaparsın yoksa sonra olum bak git dersin millete

   Cevapla
  1. Anonymous

   sen daha onu bulamıyosan git at kendini köprüden aşağı yahu ne insanlar var bee facebook hesabınıda başkası almıştır bunlara

   Cevapla
 8. Anonymous

  facebookta yasadıgın şehri nasıl ayarlarız daha önceden yaptım ama hatırlamıyorum

  Cevapla
  1. Anonymous

   hocam hepsi gizlilik ayarlarında mevcut ama madem bu kadar her seyi kapatmaya çalışıyorsunuz ne diye facebook kullanıyorsunuz zaten bu ortamlar paylaşım için kurulmuş sizse kırk yılda bir bir foto paylasıyorsunuz onuda kimse görmesin istiyorsunuz o zaman hiç girmeyin hiç kullanmayın gerek yok nedir bu gizlilik saklanma duygusu aynı şey arabalara siyah filmler çektirenler içinde geçerli arabada kendi görünmesin istiyor sanki adeta gizleniyor iç dünyasına kapanıyor insanlar facebook gibi sosyalleşme sistemleri bile fayda etmiyor herkes kendi kabuguna cekiliyor ve böylede devam eedecek gibi görünüyor çıkın dolaşın alışveriş yapın ama mağazalardan avm lere gidin sosyalleşin

   Cevapla
  2. Anonymous

   demi yaa o zaman hiç yazılmayın faceye gidin forumlara tipim nasıl yapsın sonrada gider çeksin

   Cevapla
  1. Anonymous

   aktif olarak her ay Facebook kullanan bir milyardan fazla insan var. internet şirketleri için bu şaşırtıcı bir başarı değil. zuckerberg bunu okuyorsan sana teşşekür ederim diyor çünkü binlerce milyonlarca kişi onu izliyor adam haklı olarak gurulanıyor. Facebook un filmi yapıldı duymussunuzdur Sosyal Ağ isimli filme gelen en ilginç söylem bir milyon dolar hiçbirşey değil ne ki adam bir milyar dolar varsa birşeydir diyor yani siteniz birmilyar dolar kazandıysa başarılıdr diyor

   Cevapla
 9. Anonymous

  sağ taraftaki kişi listesinde biri ile konuşmak istiyorum ve o kişiye tıklıyorum ama ya hepsi çevrimdışı oluyor ya da hepsi online oluyor sanki tam oturtamamışlar bu alanaı sizce nasıl

  Cevapla
 10. Anonymous

  elinizin altında böyle bir nimet mevcutken tadını çıkarın gençler boşverin milletin ne dediğini zamanında çok hatun tavladım facebook sayesinde

  Cevapla
 11. Anonymous

  mobil sürümde bir kaç gündür sorun var sanırım doğru görünmüyor sayfalar resimlerde açılmıyor. herkesde öylemi

  Cevapla
  1. Anonymous

   evet bendede var o sorun bence daha mobil sistemi oturtamadılar o yüzden sorunlar çıkıyor ama diğer uygulamalara göre kullanışlı ve basit sadece biraz daha test etmeleri gerekiyor.

   Cevapla
 12. Anonymous

  facebookum benim birick sevgilim söyle senden başka kimim var benim.Seninle bakarım güzel hatunlara sonra tokatlarım bizim haydaraaaaaaa

  Cevapla
  1. Sevgi

   ahahaha bu nasıl birşey yahu kaç yaşındasın sen bebek sevgilin kaç yaşında nasıl bir ilişki bu belkide sevgilinin babası falak eklidir facebookuna o yüzden seni eklerse babası görebilir diye almıyor olabilir hiç kasma bak keyfine

   Cevapla
  2. Anonymous

   bencede o senin sevgilin değil yada sevgilin olmak istemiyor olsada artık istemiyor faceden eklemiyorsa seni artık unut o kızı sen başka tarafa yelken aç daha fazla üzerine gitme rezil olursun

   Cevapla
 13. Anonymous

  bence o senin sevgilin değil başksasının sevgilisi sen kendine yeni bi sevgili bul ya da yeni bi hesap aç ve tekrar aramalara başla 😉

  Cevapla
 14. Anonymous

  facebook’ta para işlemleri yapılıyormuş artık eğer öyleyse reklam işlerinde hemen onu kullanırım süper olur benim için

  Cevapla
  1. Anonymous

   yok be bilader tutmadı o geçenlerde büyük firmalar bile reklam gidrelerini değiştirdi. facebook kazandırmıyor diye facebook a reklam vermeyi kestiler çünkü facebook taki reklamların geri dönüşü olmuyor

   Cevapla
  1. Anonymous

   arkadaşlar acil yardım bekliyorum faceboko fotolarımı herkes görüyor baktım ama ayarları yapamadım google de bile arayınca fotolarım çıkıyor yardım edin bütün özel fotolarım açılmış bunları googleden nasıl silerim

   Cevapla
 15. Anonymous

  facebookta arkadaşlarımın arkadaşları beni eklemesin yaa yeter bıktım artık bunu nsaıl engelleyebilirim. Olmuyosa kapatacıcam artık bu facebook u

  Cevapla
  1. Anonymous

   madem kimse görmesin istiyosun neden beğeniyosun anlamadım. neyse beğendiklerinin kimsenin görmesini istemiyosan beğendikten sonra ana sayfada görünen beğendiğin satırın kenarına tıkla ve bunu gizleyi seç o zaman ana sayfanda beğendiğin kişiyi yada paylaşılan şeyi kimse görmez ama sen genede kimsenin görmesini istemiyosan beğenme birine yaranıp diğerlerinede kimseyi bepenmiyor havası yapma zaten facebook sizin gibiler yüzünden çekilmez halde kimse girmiyor kimse birşeyi beğenmiyor paylaşım yapanında hevesi kalmıyor artık.

   Cevapla
  2. Anonymous

   dediğin çok saçma olmus..ben mesela ailemden birinin fotografını begendıgımde butun arkadaslarımın bunu görmesini istemiyorum..ya da tam tersi arkadaslarımın fotograflarını aılem gorsun ıstemıyorum..bu durumda begendıgım fotograflar hakkında söz sahıbı olmam lazım ama anladıgım kadarıyla tımelıne dan sonra bu olay kalktı.artık her begendıgınız fotograf anasayfada sız harıc butun arkadaslarınıza gorunuyor.

   Cevapla
  1. Anonymous

   yok öyle bişey bilader kandırmış biri seni yada fena tufaya getrimi yemeyin artık böyle numraları face de herkes eşit sahibi hariç herhalde hele zaman tüneli icad oldu mertlik iyice bozuldu zaman tünelinde herkes daha kolay ulaşıyor birbirine

   Cevapla
 16. Anonymous

  facebook ayrıntılı gizlilik ayarları yaptım ama hala yorumşarım görünüyor yorumları gizleme nasıl yapılıyor

  Cevapla
 17. Anonymous

  yoorum gizleme diye özel bir şey yok gizlilik ayarlarından o kısmın tamamı kaldırılabiliyor.

  Cevapla
   1. veysi

    bu sorun büyük ihtimalle tarayıcıdan kaynaklanıyordur. eğer internet ecplore kullanıyorsan firefox yada crome kullan düzelir diye tahmin ediyorum.

    Cevapla
 18. Anonymous

  face de herkese çevrimdışı gözüküyor ve bende açık görünen kişilere mesaj atamıyorum neden

  Cevapla
 19. Anonymous

  face de herkese çevrimdışı gözüküyor ve bende açık görünen kişilere mesaj atamıyorum neden

  Cevapla
  1. Anonymous

   facebookta sadece arkadaşlarımı özel yapabilirmiyim özel arkadaşlar haricindekilere ayrı ayrı yazmak istiyorum

   Cevapla
  1. Anonymous

   herşeyi silersen zaten o yazıyı yazar çok fazla uğraşmana gerek yok. facebook ve twitter kullanımı azalmaya başlamış.

   Cevapla
  2. Anonymous

   bence facebook ta arkadaş dışında mesaj alınmamalı yoksa çok tehlikeli olabilir ben bütün ayarları kapattım sizde ileride kötü bişey yaşamak istemiyoranız kapatın gitsin.

   Cevapla
  1. Anonymous

   gizlilik ayarlarından arama özelliklerine gir buradaki ayarlardan aramaları kapat seçeneğini seç artık kimse göremezistersen arkadaşalrın arasında bile aramaya kapatırsın

   Cevapla
  1. Anonymous

   facebook’ta arkadaşı olmadığınız kişilerin fotoğraflarını nasıl görüntüleebiliriz bir yolu varmı acil arkadaşlar lütven çok önemli bir bayana aşığım ama daha her fotoğrafını göremedim bi kaç farklı açıdan görsem iyice aşık olucam lütveeen

   Cevapla
  2. Anonymous

   facebookta arkadaşlarım haricindekiler bana mesaj yazamasın istiyorum nasıl yaparım

   Cevapla
   1. sevil

    gizlilik ayarlarına gir oradan herkesi seçersen herşeyini açmış olursun. ama dikakt et bu durum başına iş açabilir.

    Cevapla
  1. Anonymous

   o ne be one len lelelel ne seninkide soru mu şimdi be bilader duvarındaki tüm gönderileri silmey başla hepsi bittiğinde sana gösterilecek başka gönderi yok diyecek sen de görcen oldu mu

   Cevapla
  1. Anonymous

   neymis buyuk atilim bence inanlarin bilgilerini nasil daha iyi calarim diye dusunmekten baska bisey yapmiyorlar emin olun daha kotu olacak ama kimse anlamayacak bilgilerinin kayitlandigini

   Cevapla
 20. Anonymous

  bu yeni akışkan ekrana geçince facebook güvenliğinde sanlki bir sorun var benim bilgilerimi erkes gördü ilk zaman sonra zaman tünelini kapatmaya çalıştım kapatamadım bence kullanmayın zaman tunelini çok tehlikeli

  Cevapla
 21. Anonymous

  sizi arayan kişinin google da facebook hesabınızı bulmasını nasıl sağlarsınız face hesabı olmayanlar bana googleden ulaşabilsin

  Cevapla
  1. Anonymous

   Facebookta gizlilik ayarlarında ve arama ayrlarında herkes olarak ayarlarsan facesi olmayanlar gogoleda aradıgında cıkıyosun google aramalarında cıkarsın ama butun bilgilerinede herkes bakabilir ona göre dikkat etmen gerek

   Cevapla
  1. Anonymous

   tüm iletileri silersen öyle olur zaten her iletinin sağ üst köşesinden silebilirsin

   Cevapla
  1. hecasi

   önce faceye gir sonra gizlilik ayarlarına gel orada kişisel bilgilerin karşısındaki kuruda herkesi seç sonra gelen geçen girsin orta malı olun. benden söylemesi çok kızıyorum ama anlatamıyorum. kardeşlerim bu kadar açmayın kendinizi

   Cevapla
  1. Anonymous

   gizlilik ayarlarına gir orada satırların yaonondaki şarete tıkla menüden herkes yap sonra mal meydanda

   Cevapla
  1. Anonymous

   faceye gir ayarları aç orada gizlilik ayarlarından herkese göster yap her satırı ayrı ayrı yap ondan sonra her tarafın açıkta olur herkes herseyini görürü oldumu

   Cevapla
  1. Anonymous

   durumlar herkese açık nedir yaa durumunu zaten gizlilik ayarlarındancindeaçarsın herkes görür seni arkadaşlar haricinde herkes görür seni

   Cevapla
  1. mahmut

   hocam böyle bir şey yaparsan bütün gizli bilgilerin görünür olur şu devirde böyle bir şeyi kim isterki bir yanlışın olmasın. bak en ünlü sanatçıların bile gizli bişey olmamasına rağmen yinede facebook sayfaları ya yok yada gizli duruyor en azından bir kısmı kapalıdır. sende böyle yap bence naçizane fikrimdir.

   Cevapla
 22. Deniz

  herkes zaman tünelinden vazgeçmeye çalışıyor ben en baştan demiştim böyle olacağını neden mi çünkü adamın tüm bilgilerini bir çırpıda indanlar görebiliyor. bu şekilde bu sistemin iptal edilmesi uzun sürmez.

  Cevapla
 23. Anonymous

  babalar bu sağ tarafta otomatik herkesin o ande ne yazdığını gösteriyordu ya bende kayboldu o bir daha bulamıyorum nerededir bilen var mı?. birde şu online olup olmama durumunda benimkisi sanki kafasına göre takılıyo sizinkide öylemi acaba

  Cevapla
 24. Anonymous

  benim face sorunlu galiba girdiğim anda biraz dolasıyorum sonra hemen şifrenizi girin diyor sifreyi giriyorum ama biraz sonra yine aynı oluyor

  Cevapla
 25. Anonymous

  facebook arkadaşlarımın zaman tüneline yazdığı yazıları görebilme ayarı nasıl yapılır

  Cevapla
  1. Anonymous

   zaman tünelindeki görünen gönderilerin kimlere görüneceğini istediğin zaman değiştirebilirsin istiyorum nasıl yapabiliriz

   Cevapla
 26. Yasemin

  facebook şu anda gösterilecek başka gönderi yok diyor ama bir sürü kayıt vardı dün neden görünmüyor acaba ayarlarda mı bişeyer yaptım yardım edermisiniz lütfen bu sorunu çözene ben de bir iyilik yapacağım

  Cevapla
 27. Anonymous

  zaman tünelinde begendiklerimi diger kisiler gormesin. s.çacam bu zaman tüneline yaa bütün huylarımızı deiştiridi nereden yapılacak bir türlü bulamıyorum.

  Cevapla
  1. Anonymous

   bütün gün yorumları yokmuş gibi gösteren, bir sayfadaki diğer fotoğrafları görmek için resimlerin üstüne tıkladığında, bu içerik görüntülenmiyor, diye bir uyarı verdi

   Cevapla
 28. Anonymous

  can dostlar benim başıma bişey geldi nedir benim derdimin çaresi a dostlar facebook’ta ben istemeden başkasına arkadaşlık isteği nasıl gider anlamadım. Bir sürü kişiye gitmiş herkes bana sen kimsin diyor halbuki ben göndermedim.

  Cevapla
  1. Anonymous

   foftgraf eklerken yapabilirsin bunu ya da fotografın yanındaki işaret tıkla orada herkes yazar ya da sağdece arkadaşlar özel ayarlara gir ve kapat ama yorum da kapanıyormu tam bilmiyorum bi dene bakalım

   Cevapla
 29. Anonymous

  ilişki durumumu babam görmesin istiyorum bunun için yapabileceğim bir ayarlama var mı

  Cevapla
  1. Anonymous

   babanı engelle zaten anlamaz engelledıgını falan..yalnız baban sayfanı actıgında hıcbırsey gozukmeyecek ona göre..ilk secenek daha uygun sankı dıcem de buyuk ıhtımal baban zorla kendını ekletmıs anladıgım kadarıyla kontrol amaclı..o zaman ılıskı durumunu yazma olur bıter..erkek arkadasın bunu anlamayacak kadar odunsa zaten salla gıtsın..

   Cevapla
 30. Anonymous

  yılın her günü birinin yaşgününü kutlamaktan bıktım yahu ne uyuz bişe bu facebook bende en azından bi başlangıç olması bahanesiyle kendi doğum günümü kaldırdım varsın bilmesinler benim doğum günümü ohh ne rahat herksin doğum günün kutulu olsun mesajlarına sağol cok tesekkürler iyiki sende varsın gibi cevaplar vermekten kurtuldum umarım herkes değiştirirde facebook bugün şunun doğum günü alarm alarm hemen kutla gibi mesajlarından da kurtuluruz.

  Cevapla
  1. Anonymous

   oha facebooktan bunu beklıyorsan yazık sana gercekten…ayrıca cıkma falan kaldımı hala ya yıl olmus 2012.

   Cevapla
  1. Anonymous

   bugun de herkese laf yetıstırdım ama neyse…sımdı etrafındakı herkesın bı sevgılısı oldugu ıcın boyle bısey ıstıyor olabılırsın ama onemlı olan dogru kısıyı bulmak..ılerde bunlar aklına gelınce oturup kendıne ne salaklıklar yapmısım dıye guleceksın.ya da gulersın umarım eger hala aynı kafada kalırsan zaten işin zor.

   Cevapla
  1. brown

   görebilirsin. zaten sol üst köşede eğer yeni bir arkadaşlık isteği varsa insan resmi aktif olarak görünür. ona tıkladığındada tüm arkadaşlık isteklerini görebilirsin

   Cevapla
 31. Anonymous

  facebook haberlerin hiçbiri görünmüyor şu anda gösterilecek başka gönderi yok yazıyor nedir bu anlamadım bir sürü gönderim olurdu hergün

  Cevapla
 32. Anonymous

  benim arkadaşım bende ekli değil ve bir ortak arkadaşımız var ben o ortak olan arkadaşımı göremiyorum ve hatta o kişiyi engelleyip şikayet bile edemiyorum . bunu gizlilik ayarını nasıl yapmış olabilir bende yapabilirmiyim acaba

  Cevapla
 33. Anonymous

  bir arştırma yapılmış insanlar facebookta aylık 400 dakika geçiriyormuş yahu nedir bu boşluk demek insanlar çalışmıyor hiç valla ben olsam bu facebooka engel getirirdim şirketlerde böyle bir rezillik olmaz 400 dakika 6,5 saat yapar adam neredeyse her ay bir çalışma gününü facebookta geçiriyor demektir.

  Cevapla
  1. Anonymous

   nasıl engel getıreceksın bana bunu söylermısın..şirketlerde yapabıldıklerı ve yapabıleceklerı en fazla kendı aglarından facebook a sokmamak olur kı artık cepten ınternet olayı cook arttıgı ıcın senın dedıgın sadece hayal olur cunku kımsenın telefonuna engel koyamazsın..özgürlük diye de bişey var..

   Cevapla
 34. Kamil

  arakdaşar facebook ta paylaştığım yazılarımı sadece arkadaşlarımın arkadaşalrı görsün istiyorum nasıl yapabilirim acaba bana yardım edebilirmisiniz.

  Cevapla
  1. Anonymous

   bende bunu istiyorum en çokda facebook ta babam paylaştıklarımı görmesin istiyorum nasıl bir ayar yapmammız lazım

   Cevapla
 35. Anonymous

  iphone dan facebook a girdiğimde arkadaşlarımla yaptıüım mesajlaşmaları nasıl kaydedebilirim? bu kayıtları yaptıktan sonra bilgisayara aktarmak istiyorum kız arkadaşıma bir sürpriz hazırlıcam çok önemli lütfen bilen bii varsa bana yardım edebilirmi şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 36. Anonymous

  facebookta kendimi aramalara nasıl kapatırım googlede adımı soyadımı yazdıgımda face den çıkıyorum hemen kapatmam lazım

  Cevapla
 37. Anonymous

  movie makerde bir video hazırladım resimlerden oluşuyor bunu facebookta nasıl paylaşırım?

  Cevapla
 38. Anonymous

  zaman tünelinde arkadaşım olmayan kişi nasıl yorum yapabilir adam bir sürü şey yazmış ve paylaşmış anlamadım gitti çoğu mynetten abuk subuk şeyler

  Cevapla
 39. Anonymous

  facebook a girdiğimde ilk olarak hep facebook da şu anda gösterilecek başka gönderi yok diyor bu ne demek ben bişey göndermedimki başkasının gönderdiklerindenmi bahsediyor

  Cevapla
  1. Teknik

   hayır sizin gönderdikleriniz ile alakalı ancak sizinle ilgili bir sorun değil şu sıralar bir çok kullanıcıda bu sorun çıkıyor bunun nedeni ise yoğunluk kaynaklı bir sorun ya facebook un buraya ayırdığı kaynakta ya da telekomun yurt dışı çıkışlarında sorun var sorun sizinle alakalı değil. siz bu mesajı aldıktan bir süre sonra tekrar deneyin giirebileceksiniz.

   Cevapla
 40. Anonymous

  bir arkadaşın yarın doğum günü ama facebook ta arkadaşlarımın doğum günü mesajları duvarında neden gözükmüyor

  Cevapla
  1. Anonymous

   gizlilik ayarları yapmıstır belki yani arakdasın seni sevmiyor olablir ve o yüzden seni kısıtlı kişilere almıstır bu yüzden göremiyorsundur belki

   Cevapla
 41. Anonymous

  facebookta mesajı kapalı görünenlere nasıl mesaj gönderilir bi şekilde ulaşmam lazım o kişiye lütfen iletişime geçmek için başka hangi yollar varsa söylermisiniz

  Cevapla
  1. Anonymous

   arayan seni bulamasın istiyosan gizlik ayarlarına gireceksin bütün ayarlarını gizle yapacaksın. Bu ayarlardan sonra kimse seni göremez zaman tünelinde ile diğer taraflrada görmek arasında bir fark yok heryerde görünmez olursun zaten zaman tünelinde arayan olmaz asıl googleden yada face aramadan bulurlar sen dediğimi yap bulamaz kimse seni

   Cevapla
 42. Anonymous

  yeni facebook açtım facebook duvarındaki yazı resim video gönderiyorlar bunlar nasıl gönderiliyor

  Cevapla
 43. Anonymous

  facebookta hangi ayarları kullanmam benim için daha iyi bana sayfa ayarları tavsiye edermisiniz çok bilmiyorum ve fotolarım yazılarımı herkez görcek diye korkuyorum

  Cevapla
  1. Anonymous

   facebook sapıttı iyice ben kıllanmaya başladım kıllanatörüm yani anlayacağınız aynı sitede oturdugum kişileri öneriyor bir süredi halbuki aynı sitede oturmaktan başka hiçbir ortak yönümüz arkadaslarımız yok ne iş!?

   benim düşünceme göre face iplerden yola cıkarak bir ayarlama yapıyor resmen

   Cevapla
  1. Anonymous

   öyle bişey olmaması imkansız internet tarayıcınızda sorun vardır facebooka girdiğinizde herşeyi değiştirebilirsiniz

   Cevapla
 44. Anonymous

  arkdaşlar bnde ekli olmayan kişilerin mesaj göndermesini engellemek istiyorum am a nasıl yapacağımı bilmiyorum.Bir fikri olan var mı?

  Cevapla
 45. Anonymous

  zükerberg abimiz evlendi artık bize bakmaz oldu yngede işini biliyo haniya 😉 zükerberk abim parayıda buldu sırtı yere gelmez bizdeki gibi artık 3 çocuk dur dur 3 yetmez 5 olsun 5 de yetmez 10 olsun veeeer veeer veer ver Allahım ver diyerekten çocuk imalatına başlamış olmaları lazım minik facebooklar çıkacak hepbi birbirinden çakal olacak mini mini yeni facebookcuklar oluşturacaklar artık o parayla krallığını ilan etmiştir zükerberk babam

  Cevapla
 46. Anonymous

  arkadaşlar bakın. Facebook’ta sadece bir yeri kapattığınızda tüm gizlilik ayarlarını yapmış olmuyorsunuz bunu unutmayın şimdi size söylüyorum bunları yazın bi tarafa

  en önemlisi madem ben gizlencem diyosanız önce arama ayarlarını kapatın yani arama yapanlarda sizin hesabınız görünmesin. ayarlardan facebook^ta beni arama kısmına gelip menüyü açın ve sadece arkadaşlar diyin. uygulamalar sayfasına gidin herkese açık aramayı etkinleştiri iptal edin.

  her gün onlarca facebook uygulaması çıkıyor bir suru arkadaş bilip bilmeden bu uygulamalara tıklıyor sonra ne oluyor adamdan habersiz facebook hesabındaki uygulama o adamdanmış gibi herkese paylaşım yapıyor bunu kesin kapatın

  en güvendiğiniz arkadaştan az tanıdığınız arakdaşa göre arkadaşlarınızı gruğplara ayırın en yakın arkadaşlarınıza herseyi açın diğerlerine açmayın

  Cevapla
 47. Anonymous

  iphone den face ye giremiyorum bi facebook var ama oradan da girelimoyor çok uyuz bişeymiş bu ayfon yaa sabahtan beri ugrasıyorum bi türlü tam çözemedim ne nerde diye

  Cevapla
 48. Anonymous

  facebook ile ilgili bir belgesel vardı onu izledim adamlar facebook’un ve diğer sosyal ağların insanlar üzerindeki etkilerini inceliyordu. bir çok insana ne için kullanıdkları soruluyor genelde sohbet ve oyun oynamak için giriliyor. tabi neden korkarsınız sorusunun cevabı ise gizlilik sorunlarından korkuyorlar insanlar bazen tüm bilgilerinin açık oldugunu google ya da başka bir arama motoru ya da facebook üzerinden adının arayan herkesin tüm bilgilerini görebildiğine şahit oluyor. böyle bir durumda facebook a güvensizlik artıyor. herkesin farklı bir amacı var insanlar facebookta sdece vakit geçirip eğlenmeyi istiyor ama facebook yani zuckerbergin amacı facebook a haliyle kendine para kazandırmak siteye giren kullanıcılardan nasıl para kazanılabilieceğinin düşünceisnde olan facebook para kazanmak için bir çok yol denedi. google gibi facebook ta reklam ağlarına odaklandı ve bir çok yere reklamları aldıda ancak ne yazıkki bu reklamlar reklam verenler acısından pek iç açıcı görünmüyor çünkü facebook a reklam verenler neredeyse yok denecek kadar geri dönüş alabiliyorlardı bu şekilde reklam bir işe yaramıyordu zaten bazı büyük firmalar reklam vermeyi kesti. zuckerberg tüm bunların olduğu sırada uzun süredir planladığı halka açılmayı gerçekleştirdi ve facebook hisseleri halka açıldı hisselerin çoğunluğu satıldı ancak işler yine iyi gitmedi. şimdide facebook hisseleri her geçen gün düşüyor hisseler çakıldıkça fcebook değeride düşüyor bu yüzden facebook a ömür biçmeye başaldılar 5 yıl ömür biçilien facebook bakalım bu pozisyonda ne yapacak ben cok merak ediyorum.

  Cevapla
 49. Anonymous

  twiter facebook u geldi ve geçti bile face den daha çok seviliyor ve herkes ilerde tiwtter kullacak kusura bakmayın face nin sonu yakın

  Cevapla
 50. Anonymous

  bu aralar facebok reklamları o kadar gereksiz içerikle doluki benim bile artık gözüme çarpmaya başladı insanlar çok akıllıca facebooku insanlara erişmek için kullanıyor yok zayıflama ilaçları gibi bir sürü ıvır zıvır var bunlardan sıkılan varsa ben cozum buldum gizlilik ayarlarından özel yapın ve duvarınıza kimsenin paylaşım yapmasına izin vermeyin

  Cevapla
 51. Anonymous

  bu aralar facebok reklamları o kadar gereksiz içerikle doluki benim bile artık gözüme çarpmaya başladı insanlar çok akıllıca facebooku insanlara erişmek için kullanıyor yok zayıflama ilaçları gibi bir sürü ıvır zıvır var bunlardan sıkılan varsa ben cozum buldum gizlilik ayarlarından özel yapın ve duvarınıza kimsenin paylaşım yapmasına izin vermeyin

  Cevapla
 52. Anonymous

  merhaba arkadaşlar ben bir süreligine facebokta adımı soyadımı yazdıklarında hatta mail adresimi yazdıklarında görünmek istemiyorm günde 50,100 kişi ekliyor çok sıkıldım ve bir süreliğine bunu engellemek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 53. Anonymous

  facebook duvarımı sadece ben görmek istiyorum videolar ve resimleri başkasının görmesini istemiyorum ama yazdıklarımı görebilsinler nasıl yapabilirim bunu şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 54. Anonymous

  ACİL YARDIM.
  Facebookta kendimi fotoğrafıma etiketliyorum ama neden anasayfada ve profilimde çıkmıyor?

  Cevapla
 55. Anonymous

  facebookta sevgilinin arkadaşlarını görmemesi gibi bir olay varmı varsa söyleyin hemen bende kurtulayım artık

  Cevapla
  1. Anonymous

   zaman tünelinde facebook listemde olmayan kişilerin mesaj atmasını engellemek istiyorum nasıl yaparım

   Cevapla
 56. Anonymous

  adminim facebooktaki beğenilerimi ve yorumlarımı listemdeki herkesin ana sayfasında görünüyor görünmesini istemiyorum.ne yapmalıyım?

  Cevapla
 57. Anonymous

  önceden Türkiyye diye bir ağ vardı ona üye oldugumuzda türkiyedekileri görüyorduk. şimdi aradıgım birini hiç bir şekilde bulamıyorum

  Cevapla
 58. Anonymous

  face açık oldumu girdiğin yerler diğerleri tarafından görülrmü ben bazı yerelre giriyorum arkadas sen suralara girmissin dedi nsaıl ogrendi anlamadım

  Cevapla
 59. Anonymous

  facebook ta beğendiğim resimleri veya gönderileri kimsenin görmemesini istiyorum nasıl yapabilirim

  Cevapla
 60. Anonymous

  facebook da kimse beni görmesin istiyorum kimse ama sadece kendim görünür olmalıyım bide başkalarını aradıgımda görebilmeliyim

  Cevapla
 61. Anonymous

  zaman tünelindeki görünen gönderilerin kimlere görüneceğini istediğin zaman değiştirebilirsin

  Cevapla
 62. Anonymous

  selamlar.. facebook ara motorunda ismim çıkmasın istiyorum ama bütün ayarlarımı yaptığım halde arama motorunda çıkıyorum. bütün ayarlarım sadece arkadaşlar olarak ayarlı … zaten sanırım iki yerden yapılıyor nasıl bağlantı kurarsın bide özel bölümü var iki yerdende sadece arkadaşlar yaptım yinede arandığında ilk ben çıkıyorum listede bunu nasıl engelleyebilirm? ismimi felan değiştirdim yinede görünen ismi yani ama yine ben çıkıyorum..

  Cevapla
 63. Anonymous

  ne olur yardımcı olun kafayı yemek üzereyim zira. Erkek arkadaşım beni listesinden sildi ve engelledi. Ama bazı ortak gruplarda benim paylaşımlarını gördüğünü görüyorum (bir başka profille giriyorum ve o paylaşımının yanında ismini görüyorum) böyle birşey mümkün mü?

  Cevap için şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 64. Anonymous

  eğer sizde arkadaşınız engellemediyseniz o kişi sizin paylaşımlarınızı görebilir. o yüzden sizde onu engellemelisiniz. eğer siz onun paylaşımlarını görüyorsanız tam oalrak sizi engellememeiş olabilir.

  Cevapla
 65. Anonymous

  facebooktaki beğenilerimi ve yorumlarımı listemdeki herkesin ana sayfasında görünüyor görünmesini istemiyorum.ne yapmalıyım?

  Cevapla
 66. Anonymous

  facebookt arkadaşım olmayan birinin duvarında özel paylaştıklarını görebiliyorum. arkadaşı olmama rağmen nasıl özel olarak o paylaşımı görebilenler arasındayım?

  Cevapla
 67. Anonymous

  facebooktaki sayfamda yakın arkadaşlar aile gibi siteleri nasıl kapatabilirim. birde facebookta arkadaş olmayanlara mesaj göndermeyi engellemek istiyorum nasıl olur

  Cevapla
 68. Anonymous

  zaman tünelinde facebook sayfamdaki özel mesaj düğmesini nasıl kapatırım nerede

  Cevapla
 69. yener

  Birşey paylaşınca yanındaki paylaşılanlar ayar kısmında paylaştığım kişiler bunu görebiliyor.
  Ben istiyorumki tek bir kişi paylaşımımı görsün ama onun için paylaştığımı bilmesin nasıl olacak bu iş ?

  Cevapla
 70. kemale

  facebookta benİ başkaları arkadaş olarak ekliyor ama ben bu eklemeleride engellemek istiyorum nasıl yapabilirim. birde facebook hesabının içini başkası görebilirmi bilmiyorum bu ayarları benim için birisi yaparmı acaba ben çok denedim ama beceremdim.

  Cevapla
 71. cerenilecelal

  facebokta gizlilik ayarlarım herkese açık olsun ama bazı arkadaşlarımı engellemek istiyorum bunu nasıl yaparım. bir de zaman tünelimi sadece arkadaşlar görsün oluyor mu acaba

  Cevapla
 72. arkadas

  arkadaşlar facebook sayfam arkadaşlarıma nasıl görünüyor. nereden görebiliriz. yani arkadaşlarının gözünden göster gibi bir seçenek var mı ? ben sanki daha önceden var diye biliyorum. bilen varsa söylesin lütfen. çok önemli bir durum var

  Cevapla
 73. Zuleyha

  facede listemdeki arkadaşlarımın benim yaptığım beğenilerimi ve yorumlarımı görmesini istemiyorum. sadece istediğim arkadaşlara istersem göstermek istiyorum. böyle yapabilirmiyiz

  Cevapla
 74. aydan

  merhabalar ben arkadaşlarımın arkadaşlarının beni eklemesini görmesini mesaj yazmasını istemiyorum gizlilik ayarlaraından gizledim ama hala ekliyorlar yokmu bunun bi imkanı kesin çözümü yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler

  Cevapla
  1. Teknik

   Merhaba, Facebook gizlilik ayarlarına girin. Aramalarda beni kimler bulabilir başlığı altındaki Facebook’ta kayıtlı e-posta adresini veya telefon numaranı aratarak seni kimler bulabilir? ayarını düzenleye tıklayın Buradaki ayarı sadece Arkadaşlar olarak değiştirin.

   Cevapla
 75. ipek

  facebook hesabımda paylaştıklarımı özel yapıp kişileri seçiyorum özel ikonuna geldiğimde kimleri seçtiğim görünüyor başkalarının özel paylaşımlarında kimleri seçtikleri görünmüyor bu ayarı nasıl yapmam gerekiyor?

  Cevapla
 76. Ozan

  facebook artık çok güvenli değil. ben hatırlıyorumda 2006 larda daha yeni yeni dağılmaya başlamışken herkesin herşeyi açıktı. anlıycanız herkesin mal meydandaydı 🙂 ama zaman geçtikçe işler değişti. herkes özel şeyler paylaştıkça sadece arkadaşlarının yada sadece seçtiği kişilerin görmesini istiyor. Bazen öyle bir durum oluyorki facebooka yüklediğiniz videolar ve fotoğraflar herkes görebiliyor.

  Şimdi ben size Facebook Temmuz 2013 itibariyle güvenlik ayarlarını anlatacağım.

  Facebook güvenlik ayarları çok karmaşık geliyorsa Facebookun sizin için otomatik olarak seviyelendirdiği güvenlik seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

  Gizlilik ayarlarına girmek için ffacebook sayfası açıkken en sağ taraftaki yuvarlak şekle tıklayın açılan menüden gizlilik ayarlarına tıklayın.

  Facebook kullanıcılarına 5 seviyeli bir güvenlik seçeneği sunuyor. Gizlilk ayarlarının açıldığı ilk sayfada paylaşımlarını kimlerin görmesini istiyorsan onu seçiyorsun. herkese açık ise tıkla ve arkadaşları seç. Daha sonra diğer seçenekleri de bu şekilde herkese açık ise sadece arkadaşlar yaparak gizliliğini korumuş olursun.

  Cevapla
 77. özge

  haber bandım daha önce sağ tarafta hem doğum günlerinin altında görünüyordu hem de online arkadaş listesinin üzerinde. birini yanlışlıkla gizledim galiba sonra açamadım da tekrar daha sonra arkadaş listesinin üzerinde görünüyordu ama şimdi oda kayboldu ve açamıyorum… haber bandı ayarlarını takip ettim denedim ama eklenti çizgisi yok yardımcı olursanız sevinirim…

  Cevapla
 78. filiz

  arkadaş ekle yecemde duvarım da falan kişiyle arkadaş oldu yazısının görünmemesini nasıl saglayacam

  Cevapla
 79. esin aydoğan

  x arkadaşım bende ekli değil. arkadaşım herkese açık bir paylaşımda bulunmuş. ancak ben onu göremiyorum. ancak onda ekli olmayan başka birileri görebiliyor. onda ekli olmadığım halde paylaşımını sadece benden nasıl saklayabiliyor. bilen var mı? teşekkürler

  Cevapla
 80. Yiğit Güse

  Sorum şu eşim ve ben birbirimizde kayıtlı diiliz hatta bende engelli ama bugun ortak bi arkadaşımız eşim bizim evlilik resimlerini paylaştığını görmüş ama ben istemiyorum nasıl engelleyebilirim

  Cevapla
 81. sema

  benim adımı facebookta aramaya yazınca görünmemem yani sonuçlardfa benim yok olmam dolasıyla hiç bir şekilde arkadaşlarımdan başkası eklemiycek görmiycek öyle birşey varmı yardım edebilirmisiniz ?

  Cevapla
 82. hatice meral

  facede üye olduğum grupları benden başkasının görmesini istemiyorum nasıl gizlerim bu gruplarımı

  Cevapla
 83. ender

  Değer verdiğim arkadaşla aram açıldı ve beni facebook arkadaş listesinden çıkartı. Sayfasına bakıyorum arkadaş ekle butonu yok ortak arkadaşlarımızda var. Başkasının facebook sayfasından baktığımda arkadaş ekle butonu var ortak arkadaş olmadığı halde bu nasıl oluyor.

  Cevapla
 84. cemile

  fecabookta resımlerım herkeze kapalı oldugu halde arkadasım olmayan kısılerde resımlerı gorebılıyo bunun ıcın ne yapmam gerekıyo

  Cevapla
 85. Kamil

  Facebookta bi şey paylaşmistim kişiye özel. Daha sonra paylaşımı kaldırdım fakat söyle bi sorun oluştu. Paylaştıklarimi kimler görebilir kısmında özel diye liste oluştu ve paylaştığım kişinin ismi yazıyor ne yaptıysam düzelmedi kişiyi sildim engelledim ama yine özel listesinde ismi duruyor. Bunu nasıl silebilirim yardimci olurmusunuz

  Cevapla
 86. Mustafa Özcan

  Merhaba hocam size birkaç soru soracağım.Facebook’ta bir sanatçının beğendiğim bir sayfasında mesaj yazdığım bölümler yok hiç göremiyorum ve mesaj yazamıyorum.Daha önce mesaj yazdığım bölüm vardı ve mesaj yazabiliyordum.Önce yazdığım mesajlarda görünmüyor.Ayrıca bildirimlere baktığım zaman diğer bütün bildirimler görünüyor açılıyor da yalnız sanatçının beğendiğim sayfasındaki gönderdiği bildirim açılmıyor.Onun yerine hata mesajı olarak şu yazıyor: Üzgünüz, bu içeriğe şu anda ulaşılamıyor
  Tıkladığın bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir veya sayfayı sadece, senin dahil olmadığın bir hedef kitle görebiliyor olabilir.
  Önceki sayfaya geri dönün • Haber Kaynağı’na Git • Yardım Merkezimizi ziyaret et
  Yalnız son defa bir mesaj göndermiştim dün mü ne zaman bilmiyorum gönderdiğim mesajın cevabı geldi mi yoksa gelmedi mi bilmiyorum.Bu beğendiğim sayfada ki mesaj yazdığım bölüm ve mesaj yazmam engellenmiş olabilir mi?Engellendiyse bu engeli nasıl kaldırırım?
  Hocam yalnız beğendiğim sayfa açılıyor fakat sayfa da hiçbir işlem yapamıyorum.Beğen butonu da kaldırılmış.

  Cevapla
 87. Sumeyra

  Teşekkürler sizin sayenizde çok büyük bir beladan kurtuldum. facebook hesabım aherkese açıkmış. yeni farkettim ve ayarlardan gizledim.

  Cevapla
 88. Mustafa Özcan

  Merhaba sevdiğim bir kız arkadaşım var ve bunu facebookta arkadaş eklemek istiyorum fakat facebookta hesabı var ama profilini gizlemiş galiba çünkü aradığımda bulamıyorum.Bunun mümkünü yok mudur?Acaba kız arkadaşımın profilini görmenin mümkünü yok mudur?

  Cevapla
 89. Mustafa Özcan

  Merhaba yanlışlıkta önemli bir dosyayı ‘geri dönüşüm kutusu’n gönderdim.Geri dönüşüm kutusundan bu dosyayı kurtaracakken ‘geri dönüşüm kutusu’ndan da tamamen silmişim.Şimdi bu tamamen silinen dosyayı kurtarmanın mümkünü var mıdır?Ayrıca başka sorum olduğunda gönderebilir miyim?

  Cevapla
 90. İrem

  Merhaba, facebook sitesinde yöneticisi olduğum bi sayfaya yanlışlıkla kendi listemdeki tüm arkadaşlarımı davet etmiş oldum, bu davetleri nasıl geri alabilirim? Bi yolu varsa yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.