Microsoft’tan Ücretsiz Antivirüs Programı

Microsoft aslında bunu yıllar önce yapması gerekiyordu. Kendi hataları ve açıklarından dolayı bulaşan virüslerden sistemi yeniden kurarak virüs programı satın alıp saatlerce virüs temizleme ile uğraşarak yıllarca kullanıcılar cezalandırıldı.
En sonunda Microsoft ücretsiz virüsten koruma yazılımını çıkardı. Tabi ücretsiz olması umarız sonsuza kadar sürer. İlk denemelerimizde gayet başarılı çalıştığını tespit ettik. Zaten başarısız olması imkansız! Diğer programlara göre bir çok avantajı bulunuyor. Birkere kendi sistemi üzerinde çalışıyor. Nerede ne var tüm windows mimarisi elinde başarı oranı diğer yazılımlara göre daha da yüksek olacaktır.
 Bu arada Microsoft Security Essentials en fazla 10 bilgisayarın bulunduğu küçük işletmelerde de kullanılabilir!

Microsoft Security Essentials Hakkında

Microsoft Security Essentials, ev veya küçük işletme bilgisayarlarınızda virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Microsoft Security Essentials kolayca yüklenebilen, kolayca kullanılabilen ve bilgisayarınızı en son teknolojiyle korumak üzere otomatik olarak güncelleştirilen ücretsiz* bir Microsoft yüklemesidir.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials’ı yüklemeden önce, bilgisayarınızda çalışmakta olan diğer virüsten koruma yazılımlarını kaldırmanızı öneririz. Aynı anda birden çok virüsten koruma programı çalıştırmak, bilgisayarın performansını olumsuz etkileyen çakışmalara neden olabilir.

Başlıca Özellikler

Kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma

Basit ve ücretsiz karşıdan yükleme*

Otomatik güncelleştirmeler

Kolay kullanım

Microsoft’tan Ücretsiz Antivirüs Programı” üzerine 7 düşünce

 1. Anonymous

  her yıl virüs programına para vermekten kurtuldum öteki antivirüs programlarınn yaptığı tüm işi yapıyor hemde bedava

  Cevapla
 2. Engin duran

  ben bu programı kullanıyorum ama bi kaç gündur açılmıyor ve mıcrosoft security essentials gerçek zamanlı koruma açılmıyor uyarısı veriyor kaldırdım tekrar kurdum olmuyor yine aynı hata mesajını veriyor bi ara mcafee securitiy otomatik kurulmus onuda kaldırdım yine olmadı varmı bir bildiğiniz bu konuda en sonunda format atcam o olacak

  Cevapla
 3. Anonymous

  ya arkadas bune ya bizde var yha bak açılıyo 2 sanie sonra kapanıyo bune endin aynı şey bendede var kullanma sil gitsin inadına

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.