HTC Desire S

HTC’nin yılın telefonu daha da gelişti solaganıyla duyurduğu telefonu HTC Desire gibi ödüller kazanmış modelinin geliştirilmiş hali. Desire S 3.7″ ekranıyla geniş, daha güçlü ve ince dizaynıyla, yükseltilmiş özellikleriyle, hızı ve netliğiyle kullanıcılara cazip gelebilecek bir seçenek sunuyor.
HTC bu yeni ulaşılan seviye ile kendisine daha fazla güven duyulacağını düşünüyor. Bu haklı düşüncenin arkasında elbete Apple, Samsung ve Noki gibi devler arasındaki rekabetten kaynaklanıyor. HTC bu devler arasında kendine yer bulmaya çalışıyor.

Gelişmiş Internette gezinme seçenekleri

Elinizdeki akıllı telefonla tüm favori web sitelerinizi gezin. Herhangi birşeyi daha da mı yakın görmek istiyorsunuz? Yakınlaştırıp uzaklaştırmak için ekranı kaydırın ve yazı karakterinin sizin okuma rahatlığınız için otomatik boyutlandığını görün. Merakınızı uyandıran birşey mi oldu? Ekrana dokunun ve cümlenin altını çizip Google, Wikipedia veya sözlükte araştırın.

Anılar şimdi HD kalitesinde

Artık istediğiniz anları nerede olursanız olun yüksek kaliteli video çekimi ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş HTC Desire S’de HD kalitesiyle video kaydedebilir, kristal netlikte izleyebilirsiniz.

Size daha çok benzemesi için geliştirildi.

Artık telefonunuz istediğiniz gibi – daha kolay, daha hızlı, daha akıllı. Favori web sitelerinizin adreslerini, uygulamaları ya da telefon numaralarını ana ekrana kısa yol olarak kaydedebilirsiniz. Telefonunuzda 7 farklı ana sayfa olduğundan; ekranları istediğiniz içerikteki uygulamaları düzenleyebilirsiniz: stok güncellemeleriyle, hava durumu ile ya da arkadaşlarınızın sosyal web siteleri güncellemelerini gösteren uygulamalarla… HTC Desire S her zaman sizin için önemli olanı sunar.

Bütün haberler tek bir yerde

En son haber bültenini beklemenize gerek yok, HTC Desire S, Google Reader ile senkronizedir. Yani tüm haberleri, favori sitelerinizden gelen yorumları ve bloglar güncellemelerini tek bir yerde anında okuyabilirsiniz. Sevdiğiniz bir site mi buldunuz? Tek bir dokunuşla RSS simgesinden okuyucunuza ekleyebilirsiniz. HTC Desire S ile hiçbir yeniliği
kaçırmazsınız.

Tüm mail hesaplarınız tek bir yerde

Çoğu kişi gibi sizinde birden çok e-posta adresiniz varsa biliyoruz ki bu hesapları ayrı ayrı kontrol etmek hiç kolay değildir. HTC Desire S ile tüm adresleriniz için bir gelen kutusu oluşturup hepsini tek bir ekranda görebilirsiniz. Tüm mailleriniz renklerle kodlanır böylelikle önemine, içeriğine ve grubuna göre ayırt edilebilinir. Çok düzenli ve verimli.

 

 

 

Sizi bekletmeyen haritalar

Haritalar HTC Desire S’in içinde hazırdır; böylelikle size sıfır bekleme süresi ve sıfır dolaşım ücretiyle kolay erişim sağlar. Yönünüzü sağa, sola, yukarı ve aşağı çevirin; haritanız anında ekranınızda. Daha da fazlası var-haritalarınızın içinde bir pusula mevcut, size her zaman dopğru yönü göstermesi için.

Daha büyük bir ekranla paylaşın

HTC Desire S’de 3.7 “ekran olmasına rağmen, daha büyük bir ekran sayesinde resimlerinizi, videolarınızı daha kalabalık seyirci kitlesi ile paylaşabilirsiniz. DLNA sayesinde video ve resimlerinizi HTC Desire S’den TV’nize kablosuz aktarım yapabilirsiniz.

HTC Desire S” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.