iPhone 5’de en çok beklenen yenilikler

Daha büyük ekran

iPhone 4 ‘deki oldukça büyük 3.5″ ekran bile kullanıcıları tatmin etmemeye başladı. Yeni iPhone 5’de 3,7 ya da 4″ ekran olması bekleniyor.

Full Hd 1080P video kaydı ve görüntüleme

iPhone 4’de çok beklenen özellikler arasında olmasına rağmen iPhone 4’ün kamerası bu konuda yeterli verimi vermedi.

HDMI çıkış
Bu özellik kuşkusuz iPhone’u çok daha eğlenceli yapacaktır. iPhone’ununuz ile kaydettiğiniz full hd görüntüleri istediğiniz anda bir kablo ile 120 ekran lcd-led tv’lere hızlı bir şekilde bağlayarak izlemeyi kim istemez ki
Daha uzun pil ömrü
3G, wireless, oyunlar ve diğer uygulamaları sürekli kullananlar pillerinin sürekli hızlı şekilde bitmesinden şikayetçi. bu kullanıcılar için çok beklenen bir özellik.
4G Bağlantı
Daha birçok ülkede bu hizmetin olmamasına rağmen iPhone kullancılarının çoğu ileride çok daha hızlı internet gezintisi ve video izlemeyi isteyecektir.
Daha yüksek Ram ve İşlemci
iPhone 4’deki 512 MB ram eğer yoğun uygulama kullanıyorsanız performans düşüklüğü yapabiliyor. Kullanıcılar iPhone 5’de en az 1 GB ram olmasını bekliyor. İşlemcinin ise iPad’lerde kullanılan geliştirilmiş ve daha da hızlandırılmış A5 işlemcisi olması bekleniyor.

iPhone ile ilgili diğer haberler


iPhone 5 geliyor

iPhone 5’de en çok beklenen yenilikler” üzerine bir düşünce

  1. Anonymous

    bunların bir ya da birkaçını üst modele ayırıp koymazla eminim. Ama çok güzel özellikler. birde duvara yansıtma özelliği olsa süper olacak

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.