Office 2007 Güncellemeleri Nasıl Kapatılır?

guncellemeGenelde Vista işletim Sistemi ile birlikte Office 2007 kuruldu ise bu iki yazılımın güncellemeleri çok fazla zaman alıyor.

 

Vistanın açıkları daha önemli olduğu için sadece vista güncellemelerini yaparak Office güncellemelerini kapatabiliriz. Bu işlemi yapmak için Başlat menüsünden ya da Denetim Masasından Windows Update’i açıyoruz. Sol tarafta Ayarları Değiştire tıklıyoruz. Gelen ekrandaki seçeneklerden üçüncü sırada olan Microsoft ürünlerinin güncelleştirmelerini sağla ve Windows’u güncelleştirdiğimde isteğe bağlı yeni Microsoft yazılımlarını denetle seçeneğinin işaretini kaldırıyoruz. Bundan sonra sadece windows güncellemeleri yüklenecektir. Bu işlem ile birlikte sadece Office 2007 değil Office 2010 ve Windows işletim sistemi hariç diğer Microsoft uygulamaları da güncellenmeyecektir.


Araç Bilgisayar

Office 2007 Güncellemeleri Nasıl Kapatılır?” üzerine 5 düşünce

  1. suavi

    tabi bazı şahıslar kopye kullandıkları için mecburen kapatıyorlar kihkih :) açık kalınca sonra yakalanıyorlar

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>