iPad 2

ipad_2iPad 2 önceki versiyonuna göre bir çok yeni özellik ile birlikte satışa çıktı.

iPad 2 daha hızlı daha ince ve daha hafif. iPad 2 internet gezintisi, fotoğraf görüntüleme ve video izleme için mobilite bakımından dizüstü bilgisayara göre çok daha uygun.

Özellikleri

Çift çekirdekli A5 işlemciye sahip iPad 2 ile yüklenebilen uygulamaları, internet gezintisini, videoları rahatlıkla takılamdan ve donmadan çalıştırabilirsiniz.

iPad 2 10 saat pil ömrüne sahip. Bu süre bu incelikte ve hafiflikte bir cihaz için oldukça tatmin edici. Ayrıca A5 işlemcinin pil ömrünün kısalmasını engelliyor.

iPad 2’nin grafik özellikleri de eskisine göre çok daha iyi. İyileştirilen grafik performansı fotoğraf ve videolarda kendini belli ediyor.

iPad 2’de önde ve arkada olmak üzere iki adet kamera bulunuyor. Kameralar resim kalitesi açısından vasat bir görünüm sergiliyor. Arka Kamera 720p hd video kaydı yapabiliyor.

9,7″ yüksek çözünürlüklü ekrana sahip iPad 2 ile görüntüler gerçeğe yakın görülebiliyor. Ekran 178 derece izleme açısına sahip.

Bir önceki modele göre çok daha ince olan iPad 2 602 gram, 3G özellikli olanı ise 613 gram ağırlığında

iPad 2’nin Boyutları

 

  • Yükseklik: 241,2 mm (9,50 inç)
  • Genişlik: 185,7 mm (7,31 inç)
  • Derinlik: 8,8 mm (0,34 inç)
  • Ağırlık: 613 g (1,35 pound)

 

iPad 2’yi 16, 32 ve 64 GB hafızalı ve 3G özellikli olarak satın alabiliyorsunuz.

“iPad 2” için 7 yorum

  1. mükemmel bir tablet bir gün fiyatları düşerse bende almayı düşünüyorum. Birkaç dandik dier markaları denedim ancak hiçbiri ipad kalitesinde değil kesinlikle

  2. almaz olaydım yakında 3 ü çıkıyormuş ama ben bunu taksitlerinen ödeyene kadar 4 ü bile çıkar çok pişmanım kimse o kadar ara döküp almasın yazıktır piyasada aynı tip ve özelliklerde yarı fiyatına bir sürü marka var

  3. ipad tabletlerin kralıdır be kralı ben ilk çıktığında almıştım ve hala ipad 2 kullanıyorum en ufak bi sorun yaşamadım. taş gibi maşallah taş. kaç kere yere düştüğünüde söylileyim. internette en ufak bi takılma yok apple nasıl yapıyosa artık öyle Windows gibi bir süre sonra şişme donma ağırlaşma yok canavar gibi. ilk günkü gibi hala ios güncellemelerinide alıyorum daha ne olsun. yeni ipade ihtiyaç bile duymadım. ama olamsaydı kesin 4. nesil ipad alırdım. artık bu iyice eskiyince alırz diycem ama eskimiyorki meret 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.