İnternet Explorer 10

Microsoft kısa bir süre önce tanıtımını yaptığı Windows 8 ile birlikte çok kullanılan tarayıcı olan İnternet Explorer 10’da gün yüzüne çıktı. Microsoft sitesinde özel bir sayfa hazırlanan İnternet Explorer 10 ile bilgiler ve özelliklerini göstermek için hazırlanan sayfalardaki uygulama ve oyun demoları  bulunuyor. İnternet Explorer 10’u Windows 8 Ön izleme sürümü ile birlikte deneyebilirsiniz.

Microsoft Windows 8 ile birlikte mobiliteyi artırmaya yönelik stratejisini İnternet Explorer 10’un özelliklerine de yansıtmış.  İnternet Explorer 10 daha fazla dokunmatik dostu olarak tasarlandı ve her türlü mobil cihazda ekran boyutu sorunu olmadan rahatlıkla çalışabiliyor. Windows 8 ‘in Metro arayüzü ile mükemmle bir uyumla çalışıyor. Bu Windows 8 yayınlandığında kullanıcıların tarayıcı seçimi sırasında Explorer 10’a büyük bir avantaj sağlayacak. İnternet Explorer 10’un Html 5 için en iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirildiği belirtiliyor. Microsoft İnternet Explorer 10 ile kullanıcılarının gizliliklerini daha iyi bir şekilde korumayı amaçlıyor. Bu nedenle gizlilik özellikleri ile ilgili çalışmalar bulunuyor.

İnternet Explorer 10” üzerine 3 düşünce

 1. Anonymous

  chrome her zamana en iyisi ondan sonra firefox en son internet explorere dir bunu herkes bilsin artık explorer hiç bir zaman güvenli olmadı az ok bunu çoğu insan öğrendi ama bilmeyenler için söyliim explorer da çok açık var ve resmen ie microsofta bilgi taşıyor. bu söylediklerimden sonra kullanmak isteye kullansın

  Cevapla
 2. Anonymous

  hala explorer kullanan var mı acaba cok merak ediyorum firefox mükemmelliğe ulaştı nerdeyse chrome da çok iyi ben en son tercih explorer kullanıyorum kisede kullanmıyor artık

  Cevapla
 3. Anonymous

  resmen bilgi taşıyor diyen arkadaş chrome’nin sağlayıcı ne bilgin var mı chrome da bi proxy ayarlarını girmeye çalış bakalım direk explorer a yönlendiriyor ben genelde explorer kullanıyorum daha hızlı ve daha fazla işlem yapabiliyorsun hatası var mı derseniz tabiki var işte eklenti çalışamadığı için yeniden başlatmalar falan , mozzilla ya gelirsek güzel bi tarayıcı hızlı da fakat 8-9 sekmeden sonrası çökme sorunları oluyo bu sıkıntı..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.