Google Gözlük ile Geleceğe Dönüş

Uzun zamandır konuşulan ancak google tarafından ses çıkmayana Google gözlükleri için google tarafından bilgiler geldi. Bir video ile tanıtımı yapılan google gözlük anlaşılan bize  geleceğe dönüş filmlerinden çıkma sahneler yaşatacağa benziyor. Google’ın Project glass adı ile duyurduğu akıllı gözlük Augmented reality (Artırılmış gerçeklik) teknolojisi üzerine kurulu. google tarafından testlerinin devam ettiği bildirilen gözlükler ile her türlü bilgiye anında erişmek ve yol tarifi gibi gün içerisinde işimize yarayacak bir çok işlem yapılabilecek.

Google Gözlük ile Geleceğe Dönüş” üzerine 3 düşünce

  1. Anonymous

    neler göreceğiz daha neler bazen durup düşüünce gerçekten şaşırıyor insan ama bazende hala gerideyiz diye düşünüyorum mesela 2000 li yılalrın gelecek olduğu filmlerde uçan arabalar falan olurdu ne biliyim ışınlanma ya da uzay yolculukları olurdu ama hala hiçbirisi yok varsa yoksa küçük elektronik eşyalar aslında tek yönlü bir glişim var sanki diğer alanlarda bir gelişme yok gibi ya da bizeöyle mi gösteriliyor acaba 😉

    Cevapla
  2. Anonymous

    kaç kişi uçan araba kullanıyor. Gördünüz mü? Öyle televizyonda çıkan uçan araba yaptılar haberleri ile avutmayın kendinizi. O prototiplerin daha çok yolu var ve düşündüğümüz uçan araba gibi değil. mikro uçak aslında onlar.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.