iPhone’da Fotoğraf Albümlerinin Silinmesi

iphone-fotograf-albumiOS işletim sistemine sahip iPhone’larda bazı durumlarda fotoğraf albümlerinin silinmediği ile ilgil sorunla karşılaşabiliyoruz.

Bunun sebebi ise fotoğraf albümünüzü iPhone’da oluşturmamış olmanızdır. iOS sadece iPhone’larda oluşturulmuş fotoğraf albümlerini silmenize izin veriyor. iPhone’da oluşturmadığınız fotoğraf albümlerini bilgisayarınızzdan silerek senkronize yaptıınızda iPhone’dan silebiliyorsunuz. Apple bunun gibi birçok işlemi nedense kullanıcılarına zor yoldan çözdürüyor. Aynı sorunlar dosya transferinde apple id kullanılması durumunda da karşımıza çıkıyor. Bu gibi durumlarda iPhone üzerinden çok daha pratik bir şekilde sorun çözülebilir.

iPhone’da Fotoğraf Albümlerinin Silinmesi” üzerine 8 düşünce

 1. Anonymous

  günlerce albüm silmeye çalıştım bu sorun beni iphone dan soğuttu diyebilirim en sonunda hellettim teşekkürler böyle bir hatayı iphone nasıl yapar anlamadım kendisi silmesi lazım

  Cevapla
 2. Anonymous

  lütfen ıphone da fotoğraf arşivi nasıl siliniyor bana da öğretebilir misiniz? şimdiden teşekkürler..

  Cevapla
  1. Anonymous

   eğer iphoneda oluşturmadıysanız itunesi açın ve oradan silin itunesten rhaatlıkla silebilirsiniz.

   Cevapla
 3. Anonymous

  “Şuradaki fotografları eşzamanla ” yanındaki kutuyu tikleyip, bende boş olan bir Resimler klasörünü seçtim (0 Fotograf) ve eşzamanla dediğimde silmeyi başardım;)

  Cevapla
 4. zeynep_95

  telefonumun sarjı bıttı ve kapandıktan sonra actıgım zaman albumler bolumunu goremedım.suan sadece fotograflar olarak gozuken bolumde fotograflarıma bakabılıyorum.album sayfası tamamen bos gozukuyor.nasıl duzeltebılırım?

  Cevapla
 5. Namles

  Galerideki yerler bölümünde görünen fotoğrafları nasıl sılebilirim çekmiş olduğum fotoğrafı galeriden sildiğim halde yerlerde görünüyor ve ondan sonra yüzlerce fotoğraf çektim gene ilk görünen o oldu yardımcı olabilirmisiniz

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir