Resimler Açılmıyor

Bilgisayarınızdaki resimlerin tamamı ya da bir kısmı açılmıyorsa resim gösterme yazılımınızda sorun olabilir ya da bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Bu sorunu düzeltmek için aşağıdaki kontrolleri yapın.

Aşağıdakileri kontrol Edin

  • Bilgisayarınızdaki resimleri göstermek için uygun olan yazılım ve eklentilere sahip olmayabilirsiniz. bunun için internetten resim görüntüleyicilerden birini indirerek deneyebilirsiniz. Örneğin google picassa ile deneyebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda resim gösterim yazılımları ile ilgili bir sorun olabilir. Başlat – donatılar – sistem araçları – sistem geri yükleme adımlarını takip ederek bilgisayarınızı resimlerin hepsini sorunsuz görebildiğiniz daha önceki bir zamana geri yükleyin.
  • Bilgisayarınızda virüs olabilir. Resimler ile ilgi bir virüs bulaştı ise resimlerinizi bu virüs yüzünden göemiyor olabilirsiniz. Bilgisayarınıza güncel bir virüs programı ile tarayın.
  • Görmek istediğiniz resimlerde sorun olabilir. Açılmayan resimleri başka bilgisayara taşıyarak diğer bilgisayarda göstermeyi deneyin.
  • Sorun düzelmedi ise bilgisyaarınıza format atarak sorunu ö

“Resimler Açılmıyor” için 3 yorum

  1. Abi Allah İçin Yardım Bir Virus Bulaştı Ve fotorafların hepsini yedi fotolar gözükmüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.