Facebook Yakındaki Arkadaşlarını Bul Özelliği Geliyor

Facebook, yakın zamandaki kötü gidişata dur demek istiyor. Bu nedenle sürekli geliştirdiği yeni özellikleri uygulamaya sokuyor. En son geliştirilen yenilik ise Find Friends Nearby (Yakındaki Arkadaşlarını Bul ) özelliği. Bu özellik ile gps’ten yararlanarak yakındaki arkadaşlarınızı ya da arkadaş olmadığınız insanları görebiliyor eğer isterseniz iletişime geçebiliyorsunuz. Sosyalleşmede sınır tanımayan Facebook bu özelliği ile bir çeşit yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlamış oluyor. Yakındaki arkadaşlarını bul ile Facebook üzerinde etkinlik organizasyonlarında da işe yarayacak. Find Friends Nearby servisini mobil cihazlarda kullanmak istediğinizde Facebook konumunuzu belirlemek için sizden izin isteyecek. GPS özelliği sayesinde konumunuz belirlendikten sonra çevrenizdeki insanlarla iletişime geçmeye hazır oluyorsunuz. Bizde erkekler toplu alanlarda kız arkadaş edinmek için sıklıkla kullanılacağı kesin. Anlaşılan Facebook bu özellikleri kötü zamanlar için geliştirmiş. Yakın zamanda borsaya açılmasıyla işler çok iyi gitmiyordu. tam bu durumda yeni özellikler sırasıyla çıkmaya başladı.

Facebook Yakındaki Arkadaşlarını Bul Özelliği Geliyor” üzerine bir düşünce

  1. Anonymous

    bıktım usandım nefret ettim bu facebook gibi sosyal ağlardan şirketimi dogtu dürüst yönetemiyorum bu yüzden herkesi kontrol etmem gerek ama herkes faceboka girdiği için artık kontrol edemiyorum çalışanları da uyarmak ikazz etmek fayda etmiyor birini bu yüzden çıkardım ama nafile hala aynı hiç bie şey değişmedi.

    biz özel firmalar böyleysek devlet kurumlarını düşünemiyorum bile zaten rahat olan memurlar bu tür sosyal ağlarla günde yaptıkları bir kaç saat işide yapmıyordur eminim kesin bu tür siteleri filtreleme sistemi kurulmalı yoksa çok zarar edeceğiz internet bir çok konuda işimize yaradı ama bu yönden çok zarar veriyor

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.