Nintendo Wii U Geliyor

Nintendo, meraklılarının sabırısızlıkla beklediği Wii U’yu bu seneki E3 fuarında tanıttı. Nintendo Wii U’yu bu yılın ikinci yarısında çıkaracağını da açıkladı. Uzun süredir beklenen Wii U’ya Nintendo bir çok yenilik getiriyor. Bu yeniliklerin en dikkat çekici olanı ise PlayStation ve Xbox gibi oyun konsollarında bulunan network servisinin Wii U’ya getirilmesi oldu. Wii U’da da diğer konsollardaki gibi bir ağ kurularak çoklu oyun imkanı sunacak. Nintendo’nun oyun konsolunun bir diğer değişik özelliği ise oyun kollarındaki ekranlar. oyun kollarındaki bu ekranlar farklı bir oyun deneyimi sunacak. nintendo Wii U’nun çıkışı ile birlikte konsola uygun farklı bir çok oyun sunulacak. Siyah ve beyaz renkli olmak üzere iki renkte satışa sunulacak Wii U’nun AMD Rodeon Grafik işlemcisi bulunuyor.

  
Ağ özelliğinda çok geç kalan Nintendo bu alanda rakiplerine yetişmesi biraz zor görünüyor. Wii U tanıtılmadan önceki söylentilerde Blu-Ray okuma özelliğinin geleceği vardı. Ancak Nintendo Wii U yine eski yöntemi kullanıyor.

Nintendo Wii U Geliyor” üzerine 2 düşünce

  1. Anonymous

    tüm fps oyunlarını çalıştırabilseler hiç düşünmeden hemen alırım ama daha ilerleyecek çok yolları var hatta wii nin diğerlerinden daha çok yolu var playstation ve xbox bi nebze oyunları çalıştırıyor ama wii için daha yeni yeni oyun geliştiriyolarmıs böyle giderse wii u ile fps oynamamanız hayal gibi görünüyor.

    Cevapla
  2. Anonymous

    oğlum babalar gününde bana hediye almak için ugrasıyor onu gördüm ve çok duygulandım bende ona bu aletten almak istiyorum acaba ne zaman gelecek bilginiz var mı daha önceden playstation almıştık ama bir süüre sonra bozuldu ve tamiri kendinde pahalıydı bunda da böyle sorunlar olmaz işşallah medimarkta wii görmüştüm galiba ilk versiyonu çocuklar hareketleriyle kontrol ediyorlar o hareketleri yapan kollar ayrı mı satılıyor birde parası ne akdar acaba tutup bin liradan fazla bir fiyat isterlerse avuclarını yalarlar o kadar para veremez kimse enayi değiliz biz 1000 tl altında bir fiyatla alabilirim umarım öyle olur

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.