Nokia C3 Uygun Fiyata Kullanışlı Telefon

300 TL’nin altında fiyatıyla hem uygun hemde işlevsel bir telefon olan Nokia C3 pratik ve kullanışlı bir telefon. Blackberry tarzı klavyesi ile internet kullanımı ve mesajlaşma çok hızlı ve konforlu yapılabiliyor. 2,4 inç 320×240 piksel çözünürlük ve 256K renk ekranı telefonun kapasitesine ve yapabileceklerine göre yeterli seviyede. Bu fiyata satılan bir telefonda Wi-fi bağlantısı bile bulunuyor. Telefon eğlence için çok fazla seçenek sumuyor. Daha çok iş telefonu olarak kullanılabilir. 55 MB hafızası bulunan Nokia C3 artırılabilir MicroSD kart girişi ile hafızası artırılabilir. Bunlarla birlikte Bin adet telefon rehberi kaydı yapabilirsiniz. 114 g ağırlığındaki telefonun alarm, ajanda, ses kaydı, hesap makinesi gibi bir çok işlevi bulunuyor. 1300 mAh Li-Ion pil ile 7 saat konulma ve 800 saat bekleme süresi bulunuyor. 2 Megapiksel kamerası bulunan Nokia C3 ile sesli video kayıt yapabiliyorsunuz.

Bu fiyata satılan bir telefonun maalesef kamera flashı bulunmuyor. Bu nedenle zaten çok yüksek çözünürlüğe sahip olmayan kamera ile çekilen görüntüler çok iyi değil. Ancak Wi-fi özelliğe internete bağlanarak bu açığı kapatabilirsiniz. Nokia’nın Ovi mağazasına girerek bir çok ücretli ya da ücretsiz uygulamadan istediğinizi indirerek kullanabilirsiniz. Genel olarak uzun bekleme ve konuşma süresi, ergonomi gibi özellikleri ile bulunduğu sınıfta ideal bir telefon.

Nokia C3 Uygun Fiyata Kullanışlı Telefon” üzerine 2 düşünce

  1. Anonymous

    çok güzel telefon klavye tuşları mesaj yazmak için çok iyi oluyor blackberry gibi bir farkı yok hatta daha güzel alacaklar alsın gözleri arkada kalmazlar

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.