Samsung Galaxy S3 iPhone’dan daha Popüler Oldu

samsung galaxy SIII

Samsung, yeniliğe ve inovasyona çok önem veren firma görünümünü her alanda pekiştiriyor. Çıkardığı ürünlerde sürekli oalrak yeni teknolojiler ve yeni tasarımlar kullanıyor. Haliyele bu değişim v gelişim Samsung’a büyük bir artı kazandırıyor. İnsanda Samsung’un marka algısı giderek güçleniyor. Bunun son örneği ise Apple’ın fenomen telefona iPhone ile olan rekabette yaşanıyor. Bazı avrupa ülkelerinde kendi yerli markalı ve popüler telefonları olsa bile Samsung Galaxy S3 çok daha tanınır ve satılır hale geldi. İnternet ve mağaza aramalarında da Galaxy SIII açık ara önde gidiyor. Diğer rakip firmalar yeni yakın zamanada yeni bir model telefon çıkarmaz ve büyük tanıtım kampanyaları yapmazsa şimdilik Galaxy S3 en popüler telefon olarak kalacak. Samsung Galaxy S3’ün bu kadar çok alınmasının kuşkusuz en büyük sebeplerinden birisi ise telefonun gerçekten yeni teknolojileri barındırması ve tasarım estetiğini söyleyebiliriz.

Bu durum gösteriyorki Apple’ın pazar payını koruması için iPhone 5’i artık gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Ancak Apple iPhone 5’i çıkarsa dahi Samsung iyice sağlamlaştırdığı pazardaki yerini kimseye kaptıracağa benzemiyor. Zaten sürekli ve hızlı şekilde yeni teknolojileri adapte ederek yeni telefon modelleri çıkarmaya alışmış Samsung’un diğer firmaların yeni modelleri çıkarmasından sonra yeni bir model üretmesi çok fazla zaman almayacaktır.

Samsung Galaxy S3 iPhone’dan daha Popüler Oldu” üzerine 2 düşünce

  1. Canlı TV

    Taze Yazınıza Taze Yorumlar Yakışır Doğrusu Yazınız ve Bilgilendirmeniz Cok Güzel Paylaşımlarınız için Elinize Emeğinize Sağlık Teşekkürler..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.