Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu ve Satışlar Patladı

Uzun süredir merakla beklenen ve bir çok kişinin almak için sabırsızlandığı Samsung Galaxy S3 Türkiye’de satışa sunuldu. Daha önce Samsung mağazalarında gösterime sunulan Galaxy S3’leri artık isteyenler alabilir. 1.999 TL satış fiyatıyla satılan Samsung Galaxy S3 Gsm firmalarının kampanyaları ile isteyenler değişik taksit seçeneklerinden birini seçerek sahip olabilirler. Gsm tarifleri ile birlikte de alınabilen Samsung galaxy S III’ü bu sıralar televizyon reklamlarında da görmeye başladık. Televizyon reklamlarında kullanıcısını tanıyan yüz ve ses hareketlerini alıgılayan bir akıllı telefon olduğunu vurgulayan Samsung, sade ve özelliklere odaklı bir reklam hazırlamış. Paylaşım konusunda da uzman olan Galaxy S3 çektiğiniz fotoprafları ya da videoları anında ve kolayca paylaşabilmenizi sağlıyor. 4,8″ Super Amoled HD ekranı okuma ve video izlemeyi kolaylaştırıyor. 8 Megapiksel kamerası ile net ve kaliteli fotoğraflar çekebiliyorsunuz. 1.9 Megapikesl ön kamerası ile çok net görüntülü konuşma imkanınız bulunuyor.

Samsung, Galaxy S3’ün tanıtımını bir dizi etkinlikle insanlara duyurmuştu. Galaxy SIII, özelliklerinden tanıtımına kadar çok profesyonel bir akıllı telefon olma yolunda ilerliyor. Samsung Galaxy S3 satışa başlamasıyla rekorlar kırmaya başladı. Telefonda satış patlaması yaşanıyor. Bu patlamanın nedeni ise Samsung’un başarılı bir satış ve tanıtım stratejisi belirlemesi oldu.

Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu ve Satışlar Patladı” üzerine 3 düşünce

  1. Anonymous

    satılsa nolcak 200 tl fiyat çekiyolar kim alabilcek ancak ensesi kalınlar alabilir bizim gibi fakir fukaralarda uzaktan iç çekerek bakar bakar durur bize göre değil bu telefonlar bize nokia 3310 lar layık

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.