Youtube Pinterest’e Üye Oldu

Youtube blogunda Pinterest’e üye olduğunu duyurdu. Böylece Pinterest başarılı çıkışını Youtube’un üye olmasıyla daha da pekiştirdi. Pinterest çok daha önce Youtube videolarının pinlenmesine kendi içinde izin veriyordu. Her site için önemli bir içerik kaynağı olan Youtube kuşkusuz Pinterest’in de zaten işine yarıyordu. Youtube’un Pinterest’e üye olması ile Pinterest’in çok daha iyi yerlere geleceği belli oldu. Youtube’un Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlarda üyeliği bulunuyor. Pinterest hızla büyüyen bir sosyal ağ. Youtube Pinterest’in bu hızlı büyümesinden fayda sağlayacağı kesin. Youtube’un Pinterest hesabında farklı alanlarda bir çok kategori bulunuyor. Bu anlaşmalarla görüyoruz ki sosyal ağlar ne kadar rakip olarak görünseler de aslında hepsi bir diğerine muhtaç görünüyor. Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest gibi sosyal ağlar kendi aralarında bir sinerji yaratıyor. Çok kısa sürede popüler olan ve yükselişini hızla sürdüren Pinterest gerçek bir başarı öyküsü olma yolunda ilerliyor.

Aslında tüm sosyal ağlar birbirine benziyor. Hepsinde yapabileceğiniz yazı fotoğraf ya da video paylaşmak. Hatta son dönemde Twitter bile karakter sınırlamasını kaldırarak Facebook gibi video ve daha uzun paylaşımlara izin verileceği konuşuluyordu.  Aynı işlevleri gören bu sosyal ağlara sonradan katılanlar nasıl bu kadar popüler olabildiği insanı düşündürüyor.

Youtube Pinterest’e Üye Oldu” üzerine bir düşünce

  1. Anonymous

    yeni ve değişik bir hedefe ulaşmak için iyi bir yol youtube her zaman işini biliyor pinterest kullanıcılarının cogu zaten bayan o yüzden faydaı bir iş olmuş

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.