Turkcell MaxiPlus 5 ile Ucuza Akıllı Telefon

Turkcell dünyaca ünlü diğer gsm şirketleri gibi akıllı telefonlara ilgisini giderek yoğunlaştırıyor. Son olarak kendi markası adı altında Turkcell MaxiPlus 5’in tanıtımını yaptı. Android işletim sistemini kullanan telefon NFC teknolojisi üzerine ağırlık vererek geliyor. MaxiPlus 5 3,5 inç 480×320 piksel çözünürlüklü ekrana sahip. 120 gram ağırlığında olan telefonda 5 megapiksel kamera bulunuyor. Entegre olarak flashı olmayan cihazda 4 GB dahili hafıza bulunuyor. Eğer isterseniz hafızayı 32 GB’a kadar yükseltebiliyorsunuz. 800 MHZ Qualcomm işlemcisine sahip telefon uygulamaları rahatça çalıştırabilecek düzeyde görünüyor. MaxiPlus 5 mobil asistan uygulamasıyla kullanıcılarının sesinden anlayarak istediğiniz sorulara cevap verebiliyor. iPhone’daki siri kadar olmasa da ileride yeteneklerini artıracağı söyleniyor. Telefonun en önemli özelliklerinden biri de uygun fiyatlı olması. MaxiPlus 5’e 24 ayda faturanızdan 5 TL fazla ödeyerek sahip olabilirsiniz.

“Turkcell MaxiPlus 5 ile Ucuza Akıllı Telefon” için 3 yorum

 1. turkcell iyi bir iş yaptı en sonunda ama çooook geç kaldı zamanında yani 90 ların sonunda bizden asgarimaaş kadar para alırken cep telefonu teknolojisine yatırım yapmadı. eğer o zaman bir cep telefonu şirketi kursaydı şimdi iphone galaxy gibi olmasada onlara yakın bir marka haline gelebilirdi.

 2. bana aşağıdaki gibi bi mesaj geldi acaba kontratı bitirip böyle bir telefon mu alsam ne dersiniz

  Değerli müşterimiz,
  Şirketinizin bazı hatları için, kontratlı kampanyalarınızın önümüzdeki 1 ay içerisinde sona ereceğini hatırlatmak isteriz.

  Kontratınız sona erdiğinde indirimsiz tarife/paketiniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.
  Avantajlı tekliflerimizden yararlanmaya devam etmek için mevcut kontratınızın sona ermesinden 3 gün öncesine kadar çağrı merkezimizi arayıp kontrat yenileme talebinde bulunabilir veya satış yöneticinizle irtibata geçebilirsiniz.

  VINN/Kontratlı ses/Blackberry kampanyaları için, önümüzdeki 1 ay içerisinde sona erecek hat listesini ekte bulabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.