Fenerbahçe’den Taraftarına Android Tablet

Neoi teknoloji şirketi ve Fenerbahçe arasında yapılan anlaşma ile google android 4.0.3 işletim sistemine sahip  tabletler satılacak. 

Wi-Fi, 3g bağlantılarını kullanabilen android tablet bilgisayar neoi697 Fenerium mağazaları ile seçkin elektronik marketlerde fenerbahçe spor kulübü lisansı ile taraftarıyla buluşuyor. Taraftarlar Fenerbahçe spor klübü lisanslı tabletlerle Fenerbahçe taraftarı olmanın bir kez daha ayrıcalığını yaşamış olacaklar. Fenerbahçe bu gibi durumlarda en iyi gelir modelini oluşturmakta çok deneyim kazandı.

9.7 inçlik ekran boyutu olan Fenerbahçe lisanslı tabletler micro SD kart ile 32GB ‘a kadar arttırılabilir belleğe, 1GB RAM’e ve 350gr ağırlığa sahip. 1024×768 piksel çözünürlüğü ile yüksek kaliteli dokunmatik ekranı 1.2-1.5 GHz işlemcisi ve google android 4.0 işletim sistemi ile kaliteli ve güncel uygulamalar için yeterli kullanım imkanı veriyor.
Fenerbahçe taraftarı 3G ve Wi-Fi bağlantısı ile ücretsiz Android uygulamaları yüklediğinde, uygulamaların olduğu diğer cihazlar ile Wi-Fi üzerinden MSN, Skype, VOIP gibi video görüşmesi yapabilir ve klüplerini yakından takip edebilecekler.

Fenerbahçe’den Taraftarına Android Tablet” üzerine 2 düşünce

  1. Anonymous

    fenerbahçe marsilya maçından sonra böyle bi tablet çıkarmaları ilginç herkes sinir oluyor şuanda

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.