iPhone 5 Beklentileri Karşıladı mı?

Tüm teknoloji tutkunlarının beklediği iPhone 5 en sonunda tanıtıldı. Sızan bilgilerden yola çıkılarak hazırlanan önceki yazılarda bahsedilen özelliklerin bir çoğu iPhone 5’de mevcut bulunuyor. Ancak teknoloji meraklılarının ve bir çok iPhone kullanıcısını heyecanlandıracak yeni ve farklı bir özellik bulunmuyor.

Apple’ın rakiplerinin çıkardığı akıllı telefonlarda iPhone 5’de bulunmayan bir çok yeni özelliğe sahip. Bu nedenle iPhone 5’in tamamen yeni bir telefon olmakan öte iPhone 4s’in daha gelişmiş bir versiyonu olarak görmek daha mantıklı görünüyor. Oysa Samsung gibi diğer rakipler her yeni modelde tamamen farklı bir telefon geliştirmeyi hedefliyor ve yapıyorlar.

Yenilikçi olmak her zaman daha çok kazandırıyor. Apple’ın yenilikçi görüşü iPhone tasarımında görünmüyor. Belki çok farklı bir telefon geliştirmenin satmama riskini alamıyorlar. Ancak herkes biliyor ki  Apple ekransız sadece tuş takımları ve sadece arama özelliği olan bir telefona iphone etiketini yapıştırarak milyonlarca telefon satabilir.

iPhone 5 Beklentileri Karşıladı mı?” üzerine 3 düşünce

 1. Anonymous

  bence karşılamadı iphone 5in 4sten hiçbir farkı yok azıcık ekrnı buyumus azda hızlı omus bunlar yeni bir telefon oluşturacak özellikler değil tasarımı bari değiştirselermiş insan bi değşiklik görmek istiyor elle tutulur farklar görmek istiyor

  Cevapla
 2. Aziz Ozdemiroglu

  iPhone 5 gerçekten bir hayal kırıklığı oldu benim için. en eski versiyonundan bu yana takip ederim .. Boyutu büyütüp bira işlemci hızı artırılmış ama iPhone 4 boyutları bir tefon için oldukça ideal yani daha büyük bir telefon istesem galaxy s3 alırdım… tasarım 4. seri aile aynı hiçbir değişiklik yapılmamış. iPhone 5 ve iPhone 4 aynı yani bir sonraki generasyona kadar beklemeye karar verdim. Ama iPhone ‘u Geliştiren Steve Jobs’tu sonraki generasyondan da pek ümitli değilim açıkçası.

  Cevapla
 3. Anonymous

  ya yürü git ne karşılaması aynı ayfon 4 bide 3600 liraya satcaklamış pışııık gebertirim lan adamı 3600 lira verecek enayiyide alnından öperim arkadaş

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.