iPhone 5 Sahiplerine Kavuştu

Çılgınlık derecesinde beklenen iPhone 5‘ler en sonunda sahiplerine kavuşmaya başladı. İnsanlar Apple mağazaları önünde her zamanki gibi geceden başlayarak kuyruklar oluşturmaya başladı. İlk olarak Amerika, Avrupa’nın bazı ülkeleri ve Avustralya’da satılmaya başlanan iPhone 5’in şimdiden satış rekorları kıracağı kesin gözüyle bakılıyor. Eylül ayında yaklaşık 10 Milyon adet satılması öngörülüyor. Akıllı telefonlarına kavuşanlar iPhone 5’i beğendiklerini belirtiyor. Apple‘ın belki telefondan daha çok sansasyon yaratmasıyla daha çok tanınmaya başladı. Zira iPhone 5’i beğenenlerin yanında beğenmeyenlerinde olduğu biliniyor. Beğenmeyenler iPhone 5’de çok fazla yenilik olmadığını söylüyorlar.

iPhone 5 Sahiplerine Kavuştu” üzerine 3 düşünce

  1. Anonymous

    hayırlı olsun güle güle kullansınlar tabi bizdeki gibi 3 katı fiyatlara almadıkalrı için yüzleri gülüyor bizdekiler alırken acı bir tebessüm olacak

    Cevapla
  2. Anonymous

    Apple bilgisayarlarda fiyat indirimiyle birlite kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Stok adetleri ile sınırlı olan kampanyadaki fiyatlara WorldCard, Axess ve Maximum Kartlarına 12 Ay taksit yapılmaktadır.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.