iPad Mini Geliyor

Yıllar önce Microsoft’un kurucusu Bill Gates elinde tabet bilgisayarı ile bir konuşma yapmıştı. Gates, o konuşmasında gelecekte tablet bilgisayarların sık kullanılacağından bahsediyordu. 

 

Ancak o konuşmadan sonra uzunca bir süre tablet bilgisayarlar üretilmedi. Tabletlerin kullanıma çok ta elverişli olmadığı bir çok uzman tarafından söylendi. Apple iPad’i çıkardığında ise işler tamamen değişti. iPad tabletler oldukça iyi satış rakamları elde etti. Yıllar önce Microsoft’un ortaya çıakrdığı tableti Apple başarılı pazarlama stratejileri ile insanlara sevdirdi. Artık Apple ile birlikte Microsoft’ta son zamanlarda dahil olmak üzere bir çok firma tablet üretiyor. Samsung ve Apple bu alanda en büyük olan iki rakip olarak biliniyor. Apple tablet pazarını iPad Mini ile çeşitlendirmeye başlayacak gibi görünüyor.

Henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte Apple iPad’den daha küçük boyutlara sahip iPad Mini üretecek. Diğer markaların da daha küçük boyutlarda tabletleri ile birlikte Apple rekabeti artıracak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.