Samsung Galaxy S3 En Çok Satılan Telefon Oldu

Samsung teknolojik ve ticari başarısını sürekli artırıyor. Apple gibi güçlü rakibi bile Samsung karşısında zor anlar yaşıyor. 

Samsung son olarak çıkardığı akıllı telefon Galaxy S3 yakın zamanda 20 milyon satış adedini geçmişti. Şimdi ise T-Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy S3 en çok satılan telefon ünvanını aldı. Twiter üzerinden bu bilgiyi veren T-mobile Samsung Galaxy S3‘ü haziran ayının sonunda satışa sunmuştu. Samsung’un güçlü rakibi Apple Eylül ayında tanıttıığı ve satışa sunduğu iPhone 5 uzun zamandır gündemi meşgul etmişti. Ancak her ne kadar iyi satış rakamları yakalasa da bir çok kullanıcı iPhone 5 konusunda hayal kırıklığına uğradı.

Bu durum Samsung’un işine yaradı. iphone 5’ten memnun olmayanlar Galaxy S3 aldılar. Google’ın da desteği ile Samsung mobil sektörde liderliğe koşuyor.

“Samsung Galaxy S3 En Çok Satılan Telefon Oldu” için 5 yorum

  1. samsung number one beya galaxy ace ile kendini ispatladı galaxy serisi aldı başını gitti galaxy s3 ise işin gaymağı oldu hadi hayırlısı öteki firmaların başı dertte söyliyim

  2. bir iphone kullanıcısı olarak apple ın iphone 5 diye bizlere lansmanını yaptığı iphone4slx faciasından sonra diyebileceğim bu ay içinde gidip s3 alacağımdır. boşuna hazirandan beri bekledip gidip s3 almak yerine iphone 5 i bekledik artık savaş htc ve samsung arasında olacak nokiada atılım yaptı ama 2013 haziranı gibi çıkacak olan s4 bu savaşta noktayı koyacakbüyük ihtimalde s4 te bir projektör özelliğide bekliyorum şu anda piyada zaten samsung beam diye projektörlü bir telefon var… htconexplus da incelenmeli ama artık bir iphone koyamıyoruz bu savaşın içine. bir firma nasıl kendi ayağına böyle sıkar anlamak mümkün değil…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.