Samsung Galaxy S3 Mini Satışı Başlıyor

Rakibi Apple ile çok hızlı bir rekabet içinde olan Samsung 11 Ekim’de tanıttığı Galaxy S3 Mini için siparişleri toplamaya başladı.

Samsung akıllı telefon pazarında her alanda rakiplerinden üstün olmaya çalışıyor. Bunun en büyük göstergesi ise her boy ve kullanım tarzına göre telefon üretmesi olduğunu söyleyebiliriz.Galaxy S3‘ün çıkışından çok uzun zaman geçmemesine rağmen Samsung Galaxy S3 Mini’yi tanıttı ve yakında da satışa çıkaracak. Galaxy S3 Mini 4 inç ekranı ile 4.8 inç ekrana sahip Galax S3’ten daha küçük boyutlara sahip. Samsung’un Galaxy S3 Mini’yi çıkarmasının bir başka sebebi de 4 inç ekrana sahip iPhone 5’in pazar payından almaya çalışması görülüyor. Samsung Galaxy S3 Mini‘nin tamamen kendine ait bir sınıfta satış yapacağı iPhon 5‘e rakip olarak çıkarmadıklarını belirtiyor. Zira Samsug iPhone 5’e rakip olarak Galaxy S3’ü gösteriyor.

Galaxy S3 Mini fiyatıyla da daha mini olacak. İngiltere’de 298 Pound olarak ön sipariş alınan Galaxy S3 Mini çok iyi satışlar yapmaya aday bir akıllı cihaz olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.