Samsung Galaxy Y S5360

Akıllı telefonlar konusunda rakiplerine oranla çok daha iyi durumda olan Samsung, her gelir grubuna göre cihaz üretiyor.  

 

Samsung Galaxy Y S5360 uygun fiyatlı bir akıllı telefon almak isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor. Galaxy Y S5360 3 inç ekran boyutuna ve Android işletim sistemine sahip. 3 inç ekran artık günümüz telefonlarındaki 4 inç ekranlara göre biraz küçük kalsa da her türlü işlemi rahatlıkla görebileceğiniz bir görüntü alanı sunuyor. 240×320 Piksel 256K ekran çözünürlüğüne sahip Galaxy Y, 98 gram ağırlığı ile ergonomi sağlıyor. 3G HSDPA 7,2 Mbps bağlantı ve 802.11 b/g/n Wireless bağlantılarını destekleyen telefonda Gps ve Bluetooth bağlantıları da bulunuyor. Samsung Galaxy Y S5360 180 MB hafızaya sahip.

Eğer istendiğinde Micro SD hafıza girişi ile hafızayı artırabilirsiniz. 2 Megapiksel kamerası bulununan telefonda 3x zoom özelliği bulunuyor. 1200 mAh Li-Ion bataryası bulunan Galaxy Y S5360 17 saat konuşma ve 850 saat bekleme süresi sunuyor.

Samsung Galaxy Y S5360” üzerine 2 düşünce

 1. Anonymous

  bu aleti yaklaşık 1 ay önce aldım ve aldığımdan beri elimden bırakamıyorum her şeyi yapabiliyorm. hızı çok iyi fiyatı desen şahane. pili bi çok telefondan daha iyi diyebilirim. işlemciside çok hızlı bu fiyata bu kadar işlemcili bi telefon bulamassınız

  ekranı yeterli ama çok bişey beklemeyin yani çözünürlük çok süper değil benim en sevmediğim özelliği bu ama bu fiyatada çok fazla bişey beklememek lazım tam cep telefonu ötekiler gibi hayvani boyutlarda değil yani rahatlıkla cebe giriyor.

  Cevapla
 2. Anonymous

  bu fiyata bu kalite yok yok yok başka bi telefon ama bi kamerası dandik oda iyi olaydı tadından yenmezdi

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.