Samsung Galaxy Ace En Çok Satanlardan

Galaxy AcePiyasaya sürülmesinden bu yana çok uzun zaman geçmesine rağmen Samsung Galaxy Ace hala en çok satan telefonlar listesinde yernini koruyor.

Akıllı telefon satışları gün geçtikçe artıyor. Yakın zamanda akıllı cihazı olmayan kullanıcı kalmayacak. Akıllı olmayan telefonların sonunun yakın olduğu şu zamanlarda piyasanın çeşitlenmesiyle herkes kolayca akıllı telefon alabilir konuma geldi. Buna paralel olarak Samsung Galaxy Ace uygun fiyatı ile herkesin alabileceği bir telefon olarak piyasaya sürülmüştü. Öyle de oldu. Samsung Galaxy Ace en çok satışan telefonlardan biri oldu.

Samsung’un Galaxy S3 haricinde Galaxy Ace gibi başka telefonları da çok popüler konumda duruyor. Android işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy Ace 3.5 inç ekranıyla çıktığı dönemde oldukça iyi bir ekran büyüklüğüne sahipti. Bu özellik Galaxy Ace’nin satışının artmasında büyük pay aldı. Tasarım olarak da çok beğenilen Galaxy Ace’de 5 Megapiksel kamera bulunuyor. Bu sayede bu akıllı cihaz ile çekilen görüntüle de gayet yeterli oldu.

Ortalama bir kullancıı için gayet yeterli bir akıllı cihaz olan Galaxy Ace için Android mağazasında her isteğe uygun uygulama bulabiliniyor. Şu anda satılan Galaxy S3 ve iPhone 5 gibi popüler telefonlara oranla çok daha uygun bir fiyata sahip olan Galaxy Ace’in anlaşılan uzun süre satılacağı görülüyor. Telefon üreticileri bu akıllı telefonun başarısından ders çıkararak piyasaya dah auygun ve işlevsel telefonlar sunmayı düşünmelidir. Zira Samsung bu gürüşe sahip çıakrak Galaxy S3’ün daha küçük bir modeli Galaxy S3 Mini’yi tasarladı ve satışa sundu.

Samsung Galaxy Ace En Çok Satanlardan” üzerine 2 düşünce

  1. Anonymous

    galaxy ace alıcam nerden aliyim dersiniz doğubankta var oraya güvenemedim dogubanktan alan varmı tanıdık olan varsa bana söylesin

    Cevapla
  2. Anonymous

    bir telefon bu kadar uygun olur. hem fiyatı hemde özellikleri harika diyebilirim. galaxy ace şu anda en uygun telefondur arkadaşlar hiç s3 yada ayfon 5 almanıza gerek yok

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.