Samsung Galaxy S3 30 Milyon Sattı

Samsung-Galaxy-S3Samsung’un son dönemde yaptığı en başarılı ürünlerden biri Galaxy S3 satış rekorları kırıyor. Samsung Galaxy S3 satışa sunulmasından bu yana sadece 5 ay geçmesine rağmen 30 Milyon adetlik satış rakamına ulaştı.

Son zamanlarda Apple ile patent davaları ile boğuşan Samsung bir taraftan yeni ürünlerini ara vermeden sıralıyor. iPhone 5’e rakip olan Samsung Galaxy S3 bundan 5 ay önce satışa sunulmuştu. Samsung Galaxy S3’ü satışa sunmaya hazırlarken tüm dünyada yaptığı etkinliklerle de adından söz ettirmişti. Galaxy S3‘ün satışa sürülmesinden bu yana 5 ay geçti Bu dönemde Galaxy S3 30 milyondan fazla satıldı. Bu akıllı telefon pazarında bir rekor olarak görülüyor. Zira S3 önceki modellerden çok daha hızlı bir şekilde bu satış rakamına ulaştı. Bundan birkaç ay önce Galaxy S3 satışları 20 milyonu geçmişti.

Galaxy S3’ün satış başarısının arkasında bir çok etken bulunuyor. Akıllı telefonun devasa ekranı ile birlikte Android işletim sistemi ve bir çok yenilik getirmesinin yanı sıra Samsung’un Galaxy S3 tanıtımını da çok iyi organize etmesi yatıyor.

“Samsung Galaxy S3 30 Milyon Sattı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.