Samsung Galaxy Ace S5830’un Yeni Modeli Bekleniyor

Kuşkusuz tüm zamanların en çok satan telefonlarından biri olmayı başaran Samsung Galaxy Ace’in 3. versiyonunu bir çok kullanıcı bekliyor.

Samsung rakiplerine kıyasla çok daha fazla model üreterek pazarda hakimiyet kurmayı başardı. Apple’ın iPhone’larına karşın Samsung’un geliştirdiği strateji gerçekten işe yaradı. Apple yüksek kalitede telefonlar üretiyor. Ancak bu akıllı telefonalrı herkes alamıyor. Samsung ise hem yüksek kalitede telefonlar üretiyor hem de özellikleri nispeten daha düşük modeller üreterek her kesime hitap etmeyi başarıyor. Samsung Galaxy Ace S5830’daki başarıda bu stratejiden geliyor. Galaxy Ace uygun fiyatı ve yeterli özellikleri ile bir çok kişinin ilgisini çekti. Böylece piyasaya çıkmasının üzerinden çok zaman geçmesine rağmen hala çok iyi satış rakamlarına sahip görünüyor. Forumlarda ve satış sitelerinde sadece bu model için milyonlarca yorum bulunuyor.

3.5″ ekranı ile satışa çıkan ilk Galaxy Ace’i 3.8 inçlik Galaxy Ace 2 takip etti. Gayet yeterli ekran boyutlarına sahip bu akıllı telefonlar Android işletim sistemi ile güncelliğini koruyor. Galaxy Ace S5830 320 x 480 Piksel  Galaxy Ace 2 ise 480 x 800 Piksel ekran çözünürlüğüne sahip bulunuyor. Galaxy Ace 2 çift çekirdekli 800 MHz işlemci ve 768 MB Ram ile yeterli performans sunuyor. 4 Gb dahili belleğe sahip akıllı telefonda istendiğinde bellek kapasitesi microSD kart ile 32 GB’a kadar artırılabiliyor.

Bir çok kişi Galaxy Ace 3 yerine Galaxy S3 ya da Galaxy S3 Mini alınabilecğini düşünebilir. Ancak bu akıllı telefonlar daha yüksek ücretle satışdığı için daha makul bir fiyatla Galaxy ace 3 çıkarılırsa daha başarılı olabilir. Ayrıca oldukça fazla kullanıcıya sahip Galaxy Ace serisi telefonlarının ismini de devam ettirmek bilinilirlik açısından daha olumlu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.