Samsung Galaxy Camera Türkiye’de Satışa Sunuldu

galaxy camera türkiyeAndroid işletim sistemini Kamera ile birleştiren ilk ürünlerden biri olan Samsung Galaxy Camera Türkiye’de satışa sunuldu.

Eylül ayında IFA etkinliğinde tanıtılan Samsung Galaxy Camera Türkiye’ye geldi. Tanıdıtmlarında Android’i kamera ile birleştiren cihaz olarak tanıtılan Galaxy Camera ile fotoğraf makineleri artık daha akıllı olacak. Samsung’un yeni akıllı fotoğraf makinesinde Wi-Fi ve 3G bağlantıları bulunuyor. Cep telefonlarına fotoğraf özelliklerinini eklenmesi ve telefonlardaki fotoğraf çekebilme özelliğinin geliştirilmesi ile Fotoğraf makinesi satışları azaldı. Fotoğraf makinesi üreticileri çareyi akıllı fotoğraf makinesi üretmekte buldu. Dokunmatik ekrana sahip Samsung Galaxy Camera’da Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi bulunuyor. 4.8 inç ekrana ve 1 GB Ram’a sahip cihazda 1.4 GHz hızında işlemci bulunuyor.

Galaxy Camera ile bir çok farklı modda çekim yapabiliyorsunuz. 16 Megapiksel çözünürlüğe sahip cihaz 21x zoom özelliği bulunuyor. Android işletim sistemi olduğu için fotoğraf ile ilgili bir çok uygulama yükleme şansınız oluyor.

“Samsung Galaxy Camera Türkiye’de Satışa Sunuldu” için bir yorum

  1. en sonunda buda oldu zaten yapmamaları hataydı ama kamera diyarlarda cep telefonundan farkı yokki. 3g ile foto gönderiyorsa sim kart takılıyodur. sm kart takılıyosada cep telefonu olarak kullanıabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.