Whatsapp İçin En İyi Alternatif MessageMe

messagemeMessageMe Whatsappın yerini almaya hazırlanıyor.

MessageMe tıpkı Whatsapp gibi karşılıklı mesajları, fotograflar, videolar ve diger medyaları kullanıcılarla paylasmanızı saglıyor. MessageMe’da direk göze batan ise Whatsapp’tan daha kullanıslı ve daha düzenli bir  görüntüye sahip olması. örnegin menü’nün alt kısmında rehber,mesajlar ve profil tusları bulunmaktadır. Ayrıca fonksıyon icerigi’de whatsappa göre daha fazla. Fotograf, video yerine artık kendi çizdiğiniz resimleri ve kendi yaptıgınız müzikleride yollayabilceksiniz. MessageMe sayesinde Itunes stora’a girip aradığınız sarkıyı arkadaslarınıza gönderebilirsiniz.

MessageMe’ya yeni kişiler eklemek istiyorsanız telefonnumarasını, e-posta adresini veya MessageMe PIN  kodu ile ekleyebilirsiniz. Telefon rehberinizde varolan kisiler otomatik olarak MessageMe’ya geciyor, eger bu uygulamayi kullaniyorlarsa.

Uygulama şuan için sadece Android ve IOS icin kullanılabilir. MessageMe sık kullanılan Whatsapp uygulaması için iyi bir alternatiftir. Tasarım ve özelikler açısından’da Whatsapp’tan daha iyi, ancak şuan için kullanici sayısı fazla değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.