Samsung Galaxy S4 için Geri Sayım Başladı

OLYMPUS DIGITAL CAMERASamsung merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S4’ü Nisan ayının sonunda satışa sunabilir.

Firma Galaxy S4 için dağıttığı basın bildirisinde 24 nisanda tanıtımın yapılacağını açıklamıştı. Genelde tanıtımdan sonra çok fazla zaman geçirmeyen Samsung yeni akıllı telefonunu Nisan ayının sonlarına doğru satışa çıkarabilir. Bir süre önce Turkcell sitesinde Galaxy S4’ün ön sipariş ile satışına başlamıştı. Turkcell Galaxy S4’ü 1.999 TL fiyat etiketi ile satışa sundu. Tüm bu veriler ışığında almak isteyenler Samsung Galaxy S4’e yakın zamanda kavuşacaklar.

Bir önceki akıllı telefonu Galaxy S3’ün üzerinden çok fazla zaman geçmemesine rağmen hızlı bir şekilde yeni akıllı telefonu çıkaran Samsung ürün çıkarma hızına ara vermeden devam ediyor.  Sürekli değişim içinde olan firma rakiplerinden çok daha hızlı görünüyor.

Firmanın yeni akıllı telefonu 13 Megapiksel kamerası, 5 inç Super AMOLED Full HD ekranı ve sekiz çekirdekli işlemcisi ile göz dolduruyor.

Samsung Galaxy 4 ile ilgili Yazılar

Samsung Galaxy S4 Özellikleri İnceleme – Galeri

Samsung Galaxy S4 tanıtıldı

Samsung Galaxy S4 Geliyor

Samsung Galaxy S4 Aksesuarlarıyla Geliyor

Samsung Galaxy S4 Daha Hafif!

Samsung Galaxy S4 Geliyor

Samsung Galaxy S4 için Geri Sayım Başladı” üzerine bir düşünce

  1. kufeli

    ben herkesten önce deneme fırsatı buldum. Samsung inanıyorumki bütün telefon markalarını solda sıfır bırakacak. çünkü galaxy s4 galaxy s3ün biraz büyüğü nedirki başka ne varki diyebilirsiniz ama kazın ayağı hiçde öyle değil. bi deneyin ondan sonra konusun. bi kere kasayı fazla büyütmeden ekranı aynı boylara sıgdırmıslarya ona şaştım. http://www.tekniksorular.com/2013/04/samsung-galaxy-s4-ozellikleri.html Bu linkte daha detaylı samsung galaxy s4 anlatılıyor ve bir sürü resim var bakmanızda fayda var.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.