Tivibu’yu TTNET Abonesi Olmayanlarda Kullanabilecek

tivibuTTNET aboneleri için tivibu adında dijital televizyon platformunu kurmuştu.Artık TTNET aboneleri olmayanlar da tivibu’ya abone olabilecekler.

Tivibu dijital ortamda yayın yaptığı için diğer platformlara göre bir çok avantajı bulunuyor. Tivibu ile istediğiniz yayını istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Tabi avantajları yanında bazı dezavantajlarıda bulunuyor. Bunların başında ise bulunduğunuz bölgenin internet altyyapısı kötü ise yayının çok kaliteli olmaması geliyor.

Türkiye’de büyük bir kesim TTNET altyapısı internet kullanıyor. Ancak diğer firmalarında abone sayısı hatırı sayılır derecede arttı. Süperonline Fiber altyapısı bir çok bölgede bulunuyor. TTNET bu nedenle kendi abonesi olmayanlara da tivibu hizmetini sağlayacak. Tabi bu hizmet ücret karşılığında veriliyor. Tivibu sitesinde ayrıntılı ücret tarifelerini görebilirsiniz. TTNET üyesi olmayanlara tivibu Web Maxi ve Tivibu Cep paketleri aylık 6,90 TL yıllık ise 69 TL’den sunuluyor. Tivibu Web Maxi Plus paketi ise aylık 10,90 TL yıllık ise 109 TL’den sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.