Anneler Günü Hediyeleri

anneler-günüAnneler günü yaklaşıyor. Her zamanki gibi bu sene de Annemize ne alsak diye düşünmeye başlıyoruz.

Ülkemizde Mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan Anneler günü için mağazaların hazırlıkları çoktan başladı. Bu kadar hediye arasından seçmekte zorlananlar için annenize alabileceğiniz hediyeler öneriyoruz. Öncelikle annenizin neye ihtiyacı varsa onu almanız daha mantıklı görünüyor. Ancak sürpriz yapmak istiyorsanız aşağıdakilerden birini alabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri

 • Elektrik Süpürgesi Basit şekilde kullanılailen elektrik süpürgeleri. Sadece bir çubuktan ibaret bu süpürgeler kullanım açısından çok rahat oluyor. Yine buna benzer şarjlı el süpürgeleri de alabilirsiniz.
 • Fırın İsteğe göre Mikrodalga ya da normal bir fırın alabilirsiniz. Genelde çok kullanılan fırınlar güzel bir hediye olabilir. Özellikle annenizin mikrodalga fırını yoksa böyle bir hediye alabilirsiniz.
 • Mutfak Robotu Mutfak işlerini kolaylaştıran bir mutfak robotunu kim istemez.
 • Yumurta pişirme Cihazı Artık yeni cihazlarla tanışma vakti geldi. Gerçi anneler yılların deneyimi ile yumurta yapmayı çok iyi biliyorlardır ama yeni anne ya da anne adayları için alınabilir.
 • Tost Makinesi Farklı fonksiyonlara sahip bir tost makinesi alabilirsiniz. Özellikle ızgara özelliği olanlardan alırsanız makbule geçer.
 • Su Isıtıcısı Çok basit fakat her zaman kullanılan bir ürün olduğu için kalitelisinden bir tane annenize alabilirsiniz.
 • Dikiş Makinesi Anneniz ya da eşiniz dikiş yapmayı seviyorsa ona güzel bir dikiş makinesi alabilirsiniz. Elektrikli dikiş makineleri küçük boyutlarıyla eskisi gibi çok yer kaplamıyor.
 • Ütü Yapmaktan bıkan anneler için çok pratik bir şekilde ütü yapabileceğiniz ütülerden alabilirsiniz.
 • Elbise Bu konu tek başına ayrı bir yazı olacak kadar derin olduğu için siz ve anneniz arasında kalsın. Annenizin istediği bir giysi ya da ayakkabı varsa alabilirsiniz.
 • Çanta Bayanların bir sürü çantası olsa da yeni bir tane çantaya hayır demeyeceği kesin.
 • Kozmetik Annenize cildi sıkılaştırıcı ve gençleştirici kremlerden ya da istediği ama paraya kıyıp alamadığı makyaj malzemelerinden alabilirsiniz.
 • Telefon Her fiyatta telefon bulmak mümkün. Zaten anneler genelde çok fazla telefon markasına dikkat etmezler. Geniş ekranlı bir telefon işlerini görür.
 • Gözlük Yaz geliyor. Annenize kaliteli bir güneş gözlüğü alabilirsiniz.
 • Saat Telefonlar yaygınlaştıktan sonra saat kullanımı azaldı. Ancak güzel bir saat aldığınızda anneniz hediyenizi zevkle takacaktır.
 • Dekoratif Ürünler Biblo, çerçeve, resim, vazo, yemek akımı gibi hediyelerde alabilirsiniz.
 • El Yapımı Hediye Annenize elinizden geliyorsa elinizle yaptığınız bir hediye verebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri” üzerine 9 düşünce

 1. ismet

  eskiden annelere biblo alma dönemi vardı. o zamanlar erkek çocuklarının çok fazla seçeneği yoktu. zaten bir şeyden anlamadığımız için en kolay neyse onu alıyorduk. ancak şimdi o kadar çok hediye varki anneler gününde ne alsak diye düşünüyoruz.

  Cevapla
 2. sevil

  ben anneme takı seti alıyorum. ev eşyası almak aslında anneye hediye almak olmuyor. zaten ev için kullanlıyor annemize özel değilki. onun için ben sadece annemin kullanabileceği bi hediye alıyorum. sizde öyle yapın. ya da bir böyle hediye alıyorsanız birde annenize özel bir hediye alın ki anneniz kendini özel hissetsin

  Cevapla
 3. mayriye

  bende ne alsam diye düşünenlerdenim hala ne alacağıma akrar veremedim. anneme çok özel bir şey almak istiyorum. bu hediyelerde çok güzel

  Cevapla
 4. miray

  anneme bu sene iyi hediyeler alıcam rayban gözlük almayı düşünüyorum. ucuza ama çakma olmıycak kaliteli rayban gözlük satan biyer bilen varmı

  Cevapla
 5. nurgul

  offf yaa hala ne alsam karar veremedim ben. bana bi tavsiye verebilirmisiniz. şimdi televizyonlardaki reklamlarda anne melek kolyeleri var onu almayı düşünüyorum ama herkes ondan alırsa pişti olmasından korkuyorum off yaa ne yapmcam çok stres oldum. böyle sona bırakırsam olacağı buydu.

  Cevapla
 6. fidan

  size tavsiyem hafta sonu hediyelik fuarları var oralardan annenize güzel bir anneler günü hediyesi alabilirsiniz. bende anneme bir sürü incik boncuk aldım. annem böyle şeyleri sevdiği için benim işim kolay oldu.

  Cevapla
 7. fidan

  bide aklıma gelmişken bonydoofdan güzel bir tatlı şeklinde çiçeklerden yada çiçeksepeti veya cicekmarket gibi sitelerden çiçek alabilirsiniz.

  Cevapla
 8. suluman

  arkadaşlar viledanın otomatik yerleri temizleyen robotu çıkmış ben annelutfen sitesinde gördüm. 99 tl bi aralar otomatik evi süpüren robotları gösteriyorlardı hah aynı öyle ama bu viledalıyor. düğmesine bastığınızda evde gezerek yerleri siliyor. ben çok beyendim. hiç uğraşmadan bütün evi viledalıyo süper valla. almak isteyenlere tavsiye ederim.

  Cevapla
 9. krotia

  ben anneme sadece sevdiklerinden broş aldım havalara uçtu. öyle çok büyük hediyelere gerek yok annenizi hatırlayın yeter bugün anneler günü hediye günü değilki

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.