Apple Plastik ve Ucuz iPhone 5c Üretecek

iphone-5ciPhone 5c plastik malzemeden yapılmış kasası ile daha uygun bir fiyatla satılma planları yapılıyor.

Apple iPhone 5s ile birlikte plastik malzemeden yapılmış iPhone 5c modeli çıkaracağı söylentileri hızla yayılıyor. Nitekim bu konu ile ilgili bir çok görsel ve video internet üzerinde dolaşmaya başladı. Apple, rakiplerinin yeni model çıkarma hızına yetişmek ve fiyat rekabeti sağlayabilmek için artık ucuz iPhone üretmeme inadını bırakcak görünüyor. plastik kapaklı iPhone 5c’ler Apple’ın tedarikçilerinden sızan bilgilerle gün yüzüne çıktı. bununla birlikte beklenen iPhone 5s’in de grüntüleri sızmaya başladı.

iphone-5c-

Apple ucuz fiyatlı ve plastik materyallere sahip iPhone 5c ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Ancak gelişmelere göre yapılacak etkinlikte firmanını iPhone 5s ile birlikte iPhone 5c’yi tanıtacağı bekleniyor.

ucuz-iphone

Ucuz olması beklenen iPhone 5c’nin fiyatı gerçekten ucuz olması gerekir. Eğer Apple plastik iPhone’ları standart iPhone’lardan çok fazla bir fiyat farkı olmadan piyasaya sürerse çok başarılı olamayacaktır. Her ne kadar ergonok olarak çok rahat olmasa da Samsung gibi rakip firmaların büyüyen ekranları müşterileri cezbediyor. Bu nedenle Apple iPhone 5c’yi 4 inç ekran büyüklüğünden küçük yapmaması gerekecektir.

iphone-5-c

Aşağıdaki video bize uygun fiyatlı plastik iPhone 5c ile ilgili ipucu veriyor.

“Apple Plastik ve Ucuz iPhone 5c Üretecek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.