General Mobile Discovery Uygun Fiyata Yüksek Özellikler Sunuyor

General Mobile Discovery tanıtıldığından bu zamana kadar akıllı telefon almak isteyenlerin özellikleri ile dikkatini çekiyor.

General-Mobile-Discovery

Discovery satılmaya başlandıktan sonra bir çok kullanıcı bu telefonun mükemmel olduğunu iddia etmeye başladı. Hatta bir süre sonra bu telefonun fanatikleri bile oluşmaya başladı. Üst düzey telefonlar arasında farklar olsa da General Mobile Discovery fiyat performans açısından mükemmele yakın bir seveyede bulunuyor. Bir akıllı telefon almak istiyorsanız ve bütçeniz iPhone 5, 5s, Samsung Galaxy S3 ya da S4 gibi üst seviye bir telefon almaya yetmiyorsa General Mobile Discovery tam size göre bir akıllı telefon.

4.7″ Ekrana sahip General Mobile Discovery ile akıllı telefonların yapabileceği her şeyi sorunsuzca yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte yapacağınız işlemler akıcı ve hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. 1.2 GHz Quad Core işlemcisi ile bu akıllı telefonu uzun bir süre yeni uygulamalarda sorun çıkarmayacak bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonda 1 GB Ram bulunuyor. Piyasada şu anda 4 ve 16 GB hafıza seçenekleri ile satılıyor. Eğer isterseniz genişleme yuvası sayesinde 32 GB’lık bir SD kart takarak hafızayı artırabilirsiniz. 720 x 1020 piksel çözünürlüğü destekleyen 4.7″ HD Ips ekran görüntüleri çok canlı ve net gösteriyor.

general-mobile-discovery2

8 Megapiksel kamerası ise bir cep telefonu için yeterli seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kameradan çok şey beklememenizi öneririz. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sürümü ile gelen Discovery için güncelleme sıklığını ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Telefonun üreticisi güvelik açıklarına karşı sürüm güncellemelerini hızlı bir şekilde yayınlayarak satış sonrası hizmete de dikkat ederse telefonun çok daha fanatiği olacaktır. 1800 mAh Lityum ion pil bu ebatta ve özelliklerdeki bir telefon için makul düzeyde görünüyor. Ancak üst düzey telefonlarda 2600 ve 3000 mAh pile sahip telefonlar da bulunuyor. General Mobile Discovery 12/14 saat konuşma, 270 saat bekleme, 5.5 saat web gezinme, 4.5 saat video oynatma kapasitesine sahip bulunuyor.

Kasanın kalitesi bir iPhone veya Galaxy kadar olmasa da yeterince sağlam görünüyor. Tüm bu özelliklere bakıldığında şu anda 600 TL civarında bir fiyata satılan General Mobile Discovery bu fiyat seviyesinde bir akıllı telefon arayanların ilk tercihi olabilir.

 

 

“General Mobile Discovery Uygun Fiyata Yüksek Özellikler Sunuyor” için 2 yorum

  1. Hakiakten çok kaliteli bir telefon.Son zamanlardaki en iyi telefon diyebilirim.Teşekkürler paylaşım için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.