Google + 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

En son Google kurucusu Lary Page’in 19 Ocak 2012 tarihinde açıkladığı 90 milyon kullanıcıya sahip olan google+ ( plus ) 100 Milyon üyeye sahip olmak üzere. Şirket yetkilileri google plus’daki üye sayısının bu hafta 100 Milyon sınırını geçeceğini söyledi. Google+’ın yıl sonuna kadar 400 milyon kullanıcıya sahip olacağı öngörülüyor.

Google+’ın bu yükselişi rakibi Facebook için karagünlerin başlayacağının habercisi gibi görünüyor. Facebook Google+’ın çalışmalarına karşılık kendini sürekli geliştirme v yenilemeye çalışıyor. Nitekim geçtiğimiz aylarda Zaman Tüneli ( Timeline ) ile radikal bir değişikliğe gitti. Ancak Facebook’un yaptığı bu yenilikler her zmana kendine olumlu olarak dönmeyebiliyor. nitekim zaman tünelide olumsuz gei dönüşler oldukça fazla oldu. Bu olumsuzluklar Google+’ında işine yarmış olacakki google+ kullanıcı sayısını hızlı bir şekilde artırmaya başladı.

“Google + 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı” için bir yorum

  1. google her alanda oldugu gibi bu alandada girdiyse herkesi gecer ve briinciliğe oturur eminim facebookun sonraki yıllarda böylegiderse işi zor hatta bi kaçsene sonra bence herkes google plus kullanır zaten ğlkemizde herkez bir siteyegireceği zaman www yazmıyorki hemen google ı acıp googlede sitenin adını yazıyor öyle giriyor gireceği siteye yani google bizde boyleyse herkezde boyledir ve herkez googleı internet olarak biliyor o yüzden google silip süpürür piyasayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.