iPhone 5 Bu Akşam Tanıtılacak

Bugün uzun zamandır beklenen Apple’ın başarı hikayesi telefonu iPhone serisinin son ürünü olan iPhone 5 tanıtılacak. Apple’ın efsanevi kurucusundan sonra şirketin başına geçen CEO Tim Cook bizim saatimize göre akşam saat 8:00’de iPhone 5’i tanıtacak. Uzmanlar iPhone 5’in çıkmasıyla şirket karının yanında ülke ekonomisini bile iyileştireceğini söylüyor. Tabi bizim gibi ithal eden ülkeler için aynı durum söz konusu değil ancak Apple store ve iPhone satıcıları için satışların artacağı bir dönem başlıyor. Akşam açıklanacak olan iPhone 5’in adınında değişme ihtimali hala konuşuluyor. Apple iPad’lerde yaptığı gibi iphone 5’in yeni iPhone olarak adını değiştireceği düşünülüyordu. Ancak Apple’ın iPhone 5 için gönderdiği tanıtım davetiyesindeki 5 rakamı yeni iPhone’un iPhone 5 adıyla çıkacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Bir önceki modele göre daha büyük boyutlarda ve daha büyük bir ekran ile gelecek olan iphone 5 için ne zaman satışa çıkacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. iPhone 5’de işletim sistemi de yenileniyor. Yeni iPhone ios 6 işletim sistemi yüklü oalrak gelecek.

“iPhone 5 Bu Akşam Tanıtılacak” için 4 yorum

  1. insanlarda nedir bu iphone hastalığı resmen pisişik hastalık olmuş iphone hastalığı bu ne olacak şimdi iphone 5 çıktıgında ne değişecek alt tarafı bir teelfon bu yani başka bir şey değil hatta jailbreak yapmazsan dogru dürüst bir telefon bile değil apple her şeyi kilitlemiş yada kapatmış öyle yok diyor oher şey parayla alırsın diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.