Samsung Galaxy S4 Active Geliyor

Samsung-Galaxy-S4-ActiveSamsung’un su geçirmeyen yeni akıllı telefonu Galaxy S4 Active tanıtımı yapıldı.

Samsung son olarak piyasaya süürdüğü akıllı telefonu Galaxy S4 üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen yeni bir akıllı telefonu duyurdu. Aslında bu yeni bir telefondan ziyade modifiye edilmiş bir ürün olarak görünüyor. Galaxy S4 Active suya ve darbelere karşı daha dayanıklı bir akıllı telefon. 5 inç ekran, 2 GB Ram ve 1.9 GHz dört çekirdekli işlemciye sahip olan Galaxy S4 Active bu özellikleri ile Galaxy S4’e benziyor. Samsung Galaxy S4 Active’de 16 Gb dahili hafıza bulunuyor. Akıllı telefon 151 gram ağırlığında bulunuyor. Kasanın dayanıklı olması için haliyle kasa ebatları S4’e göre biraz daha büyük olmuş.

Galaxy-S4-active2

Akıllı Telefon IP67 standardına göre üretildi. Bu nedenle tamamen kapalı olan kasa su geçirmiyor. Ancak Galaxy S4’ün 13 megapiksel kamera özelliği galaxy S4 Active’de düşürülmüş. S4 Active 8 megapiksel kamreya sahip. Bununla birlikte 2 megapiksel ön kamera bulunuyor. Samsung Galaxy S4 Active 20 Haziran’da Londra’da düzenlenecek etkinlikte gün yüzüne çıkacak.

Galeri

“Samsung Galaxy S4 Active Geliyor” için bir yorum

  1. hocam ben ağır işlerde çalışıyorum. ve hafta sonlarıda dağda bayırdda gezmeyi ve piknik yapmayı vebalık tutmayı çok seviyorum. Sırf balık tutarken suya düşürdüğüm telefonların haddi hesabı yok. o yüzden böyle bir alet arıyordum. şu anda iphone kullanıyorum çok memnunum ama galaxy s4 active eğer bu kadar sağlam olacaksa hiç düşünmeden bu telefondan almayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.