PES 2014 24 Eylülde Çıkacak

PES-2014En popüler futbol oyunlarından PES 2014 24 Eylül 2013 tarihinde kullanıcılarla buluşacak.

Futbol tutkunlarının bilgisayarda en çok oynadığı oyunlardan biri olan PES 2014‘ü duymayan kalmamıştır. Hatta ülkemizde PES atmak neredeyse bir deyim haline geldi. Mevcut olan PES 2013 oyunu ile gerçekçi bir şekilde oyuncuları kendiniz yöneterek futbol müsabakası gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak yeni transferler ve yazılımsal geliştirmeler futbol oyunlarının her sene yenilenmesini gerektiriyor. Bu sebeple oyunun yapımcısı Konami PES 2014’ün Amerika’da çıkış tarihini açıkladı. 24 Eylülde piyasaya sürülecek popüler futbol oyunu yine çıktığı anda satış rekorları kıracak gibi görünüyor. Bu tarihten çok kısa bir süre sonra oyun Avrupada’da satışa sunulacak.

PES 2014 ile yeni özellikler geliyor. Bunlardan en ilgi çekici olanının ise Kalp(Heart) özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Bu özellik ile oyuncuların karşılaşma esnasında psikolojisini, duygu ve düşüncelerini göreileceğiz. Her oyuncu yapay zeka vasıtası ile o gün farklı ruh halinde olabilecek. Son zamanlarda EA Games’in Fifa oyununna göre daha çok tercih edilmeye başlanan PES anlaşılan futbol oyunlarının lideri olmaya devam edecek.

“PES 2014 24 Eylülde Çıkacak” için bir yorum

  1. gelsinde biraz yeni pes atalım. ben bir süredir işten güçten dolayı oynayamıyordum. ama yeni versiyon gelince bi heveslendim şimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.