Hakkımızda

Tekniksorular.com bilgisayar yazılım ve donanımları ile ilgili teknik bilgi vermek amacıyla kuruldu. Ancak günümüzde teknolojinin olmadığı alan kalmadığı için her alanda bilgi ve destek sağlamayı hedeflemektedir. Ziyaretçiler daha önceden karşılaşılmış sorunları sitemizden arayıp kendi çözümleri için faydalanabilirler. IT ile başlayan daha sonra diğer alanlarda da teknik bilgi veren yazılarımız sitede kategorize edilmiştir. Bu şekilde ziyaretçiler hızlı bir şekilde istediği konu hakkında bilgi edinebilmektedirler.

Karşılaştığı sorunlarla ilgili bulduğu makale tam olarak kendi ihtiyacını karşılamadığında alt kısımdan mesaj atarak yardım isteyebilirler. Daha önce aynı sorunla karşılamış kişiler mesaj yoluyla iletişime geçebiliyorlar. Sitemizin yorumlar kısmında aynı sorunun birçok farklı varyasyonları ile karşılaşanlar kendi çözümlerini de paylaşıyorlar. Bu şekilde teknik bir sorunun çözüm oranı artmış oluyor.

Tüm bunlarla birlikte bilgi ve teknoloji alanında yeni gelişmeleri yeni çıkan ürünleri ve özelliklerini de ziyaretçilerimize sunmaya çalışıyoruz. Sadece öğrenme amaçlı gelenler için ise baştan sona detaylı konu anlatımları da mevcuttur. Gelen ziyaretçilere sitede bulamadıkları ve istedikleri içeriklerle ilgili geri dönüşü teşvik ediyor ve istenen yazıları hazırlıyoruz. Amacımız herkesin sorunlarını çözebileceği kullanışlı bir platform oluşturmaktır.